Prijava

Brt stavi ovo na citate xDDDD

Dragi prijatelji!!
Ne želim nikoga uvrediti. Molim vas, ne šaljite mi lance sreće, ili poruke o gasenju ili naplacivanju Fejsa,ili sličan sadržaj gde mi kažete da moram poslati 10. Čak i slike svetaca ili molitve od kojih većina kaze da će se dogoditi "čudo", a ako to ne učinim, bicu jako nesrecna.Većina od ovih lančanih poruka nose viruse... koji mogu uništiti softver uređaja. Hvala vam na saradnji i razumevanju.
Zapravo, ako imate isto mišljenje,
"copy i paste " , tako ćemo početi prekidati ove lance.
Hvala vam!!!

Като този. Виждайки какво се толерира към хората на сайта, реших да се пенсионирам. До полунощ авторът Дилн Дог няма да пише повече писма. Защо? Защото повече Vukajlias не е това, което аз вярвах, че е. Ходех на сайта с желанието да прочета всичко публикувано и не можех да издържа 24 часа, за да публикувам нещо свое, за да оставя отпечатък в сайта. Точно така, всичко това беше страхотна шега, научих се да пишеш, да се срещаш с добри хора. Случваше се и няколко пъти да не вземам цял ден да ям, само за да прочета всичко разкрито, случайно да пропусна нещо. И не съжалявам. Имаше качествени неща, страхотни автори в приятно мислене. И сега ... Сега Вукайлия се сведе до обида и струпване на идиотски прищявки. Хайде, разбирам, че всеки получава жълта минута, така че започва да се тресе неконтролируемо на всеки, който се приближи до него, но ако това поведение продължи месец или повече, не мога да го разбера. И да, какво общо има някой с обидата? Виртуалният герой казва на другия, че е такъв. Каква дребнава и нещастна душа трябва да бъдеш, за да задоволиш чувството си за хумор и да нахраниш суетата си, за да бъдеш НЕВЕРОЯТНА, дори в този свят на единици и нули. Не бих се занимавал повече с това, но така е. Двойни поръчки. Защо всичко това? Не можете да кажете всичко, което искате да кажете, или просто нямате топките, които да стоят зад повръщащото повръщане? Лошо. Жалко. Жалък. Поради посочените причини разбрах, че това не е мястото за мен. Дойдох тук да пиша и се прозявам в някакви здрави и нормални рамки, но това вече не е така. Знам, че след тази публикация ще намеря умни глави, които да ми кажат, че не заслужавам да давам мнения, защото съм тук само от няколко месеца. Може би са прави. Има много автори с по-дълъг опит от мен. Но е малко обидно, когато такива автори настояват за възвишаването на глупостите, които има напоследък. Затова говоря, колкото и да ми струва това. От мен толкова много. Вярвам, че няма да пропусна, което не е важно за мен, но вярвам, че човек може да се запита дали тези мои капризи са верни и дали нещо ще се промени. Живейте и бъдете здрави!

Kao što je ova. Vidjevši da transportuje ljudi na gradilište, odlučio sam da se povuče. North Dyln autor Doug ne piše više slova. Zašto? Jer je više "Vaykaly" - to nije ono što sam vjerovao, posjetio sam stranice, pročitao sam sve objavljene, i nije mogao da stoji 24 sata da napuste nešto svoje, da ostavi traga na vaše web stranice. Tako je, to je bila velika šala, naučio sam da pišem, sastaju dobri ljudi. Kao što se dogodilo nekoliko puta da nisam uzeo cijeli dan tamo, samo da pročitam sve otvorene slučajno nešto promaklo. I ne smeta. Bilo je kvalitetne stvari osim autori ugodan misli. A sada ... Sada Vukayliya spušta na uvrede i nered idiotski hirovima. Hajde, znam da svaku minutu postaje žuta, tako da počinje da nekontrolisano tresti od onih koji odgovara, ali ako takvo ponašanje traje mjesec dana ili više, ne mogu da razumem. Dakle, koji se odnosi na uvrede? Virtualni lik kaže na drugi, da je on. Kakav sitni i jadni dušu, morate biti zadovoljiti njegov smisao za humor i hraniti taština biti NEVERYMNYM čak u ovom svijetu jedinica i nula. Ne želim to učiniti, ali. Zašto sve ovo? Ne možete reći sve što želite reći ili jednostavno nemaju muda da povraćanja? Siromašni. Izvinite. Izvinite. Iz tih razloga, shvatio sam da to nije mjesto za mene. Došao sam da pišem i zev u nekim zdrav i normalan dio, ali to nije tako. Ja znam da će nakon ove poruke mogu naći razumno sekcije koje mi kažu da ne zaslužujem poruka jer sam ovdje već nekoliko mjeseci. Možda su u pravu. Postoje mnogi autori sa dužim iskustvom od mene. Ali pomalo razočaravajuće kada se takvi autori insistiraju na podizanju glupost koja ima u posljednje vrijeme. Zato kažem koliko bi trebalo. Toliko od mene. Vjerujem da ne prapushu to nije bitno za mene, ali ja vjerujem da je moguće da postavi pravi raspoloženja i ili nešto će se promijeniti. Žive i biti zdrav!

Дауноретардирани мачак у мокасинама из бек ХАХА. Ајде зарони назад у пацовске канале трансферчино

Vukajlijo, da imaš revere, krvnički bih te uhvatio, cimnuo i razdrao ti se u lice. Urlao bih koliko te volim, koliko mi je žao, starino moja, preko svojih pleća šta si sve prevalila. Posteri obrisani, čet ne radi, spameri se množe, bombaš inficirao temu fk crvena zvezda..
Zmajevi, silni, od hiljadu leta, ukotvljeni, razjapljenih usta, ispuštaju krike, poslednjom snagom. Umeš da odglumiš sreću, a bura tuge se valja tvojim forumima. Što sam stariji to te više osećam u svojim kostima, mišićima koji brekću od plusovanja tvojih definicija ponosnih. Među tim definicijama čuvaš tajne, moja Vukajlijo. Iskrzao sam nebrojeno mnogo miševa zbog tebe, na tvojim forumima drugovao, recitovao, monologe na forumima bacao, rojeve misli svojih, bacao na tvojim temama, slao svoje misli u tvoje vrtloge interneta.
Šta bi sada rekli oni kojih odavno nema na tvojem forumu, u kafani koja više ne postoji... Upisali su se u najlepša vremena tvojih stranica, dragi Vitezovi čiji eho opominje. Pao je kristalni sneg, zakucala seta, stižu sene uspomena... Teram zimu dođavola uz bluz sa starog gramofona, i mislim se u sebi: "Vukajlijo, hvala ti za kresove, jer bilo ih je!"
evo moj licni doprinos

Evo da i ja pokušam! Aktivirala sam blokirane objave... Zanima me, gdje su svi moji prijatelji? Tužno je imati puno prijatelja, a samo 23 mogu videti moje objave. Ovaj post sam ignorisala ranije jer nisam mislila da delujej.
Uspeva ?! Dobila sam puno novosti. Gledam objave ljudi koje nisam vidjela godinama.
Ovo je način kojim Facebook ograničava objave u vašim novostima.
Njegov novi algoritam bira što manje ljudi, oko 25, i oni su ti čije ćete objave čitati.
Dakle, držite prst pritisnut bilo gdje u ovoj objavi, pojaviće se različite opcije, uključujući "kopiraj". Kliknite "kopiraj", zatim idite na svoju stranicu, stavite prst tamo gdje piše "o čemu razmišljate"? Prazna stranica će se otvoriti, stavite prst bilo gdje i pojaviće se različite opcije, među njima i "zalijepi". Kliknite i ovaj tekst će se pojaviti na vašem zidu.
Ovo "upravlja" sistemom.
Ako čitate ovu poruku, učinite mi uslugu i ostavite mi kratak komentar... "zdravo", "naljepnicu ", šta god želite, što će se pojaviti u mom news feedu.
Samo lajk nije dovoljan, morate napisati barem pozdrav, da bih saznao koliko ih je pročitalo tekst.
Otključajte Facebook!Hvalaaa!

BAKA PRASE SEKSUALNI PREDATOR

Dado sukiju da se ne kurci da mu ne bi izjebao celu porodicu mamu ti jebem nesposobnu ti ces meni da lomis picku aj dodji ovde u moj kraj ako smes da te izlomim pred celim svetom ovde picko jedna bre majmune jedan te oderem da te slomim bre da te nokautiram da te ubijem od batina bre picka ti materina jedna aj ako smes dodji vamo jedan na jedan djubre jedno . Nemoj da mi se kurcis mamu ti jebem i sam znas da te je ostavila zbog mene i sam znas da si glup i sam znas da si ruzan i sam znas da si glup ko kurac tako da dovidjenja prijatno nemoj da mi se kurcis ovde da te ne bi polomio aj dodji ovde u ovaj kraj da ti jebem mater jel ti jasno

inace, malo ko s ove stranice zna, ali ja sam jedna veoma bitna i uz to javna licnost, seljaci jedni sa planine i mrzitelji zena, a posebno Beogradjana. I ja sam cuven kao moj deda, ali u muzici, kromanjonci i strine jedne nevaspitane! Pola pesama sto ste vi ikad culi, koje volite, napisao sam ja! Ja sam jaaako bitan, jer moje autorske pesme ostaju za vijek vjekova! A vi, ko ste vi? Ko vam je deda, pradeda? Evo, ja napisah ko sam i moze se proveriti! Vi ste garant podstanari u Bg, a stanar SNS! inace, ja sam i sportista, pa ako hocete mogu da vam pokazem svoje umece kik boxa bilo gde na ulicama Beograda, ako vas nije blam da vas visok i lep Beogradjanin isutira na sred ulice??

snnnnniiiiiiffffffffffff...oh yes my dear....sssnnnnnnnnnnnniiiiiiiiffffffff....quite pungent indeed...is that....dare I say....sssssssnniff...eggs I smell?......sniff sniff....hmmm...yes...quite so my darling....sniff....quite pungent eggs yes very much so .....ssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiffffff....ah yes...and also....a hint of....sniff....cheese.....quite wet my dear....sniff...but of yes...this will do nicely....sniff.....please my dear....another if you please....nice a big now.... BBBBBBRRRRRRRAAAAAAAPPPPPPPFFFFFFFFLLLLLLLLLPPPPPPPPPFFFFFF Oh yes...very good!....very sloppy and wet my dear....hmmmmm...is that a drop of nugget I see on the rim?...hmmmm.....let me.....let me just have a little taste before the sniff my darling.......hmmmmm....hmm..yes....that is a delicate bit of chocolate my dear....ah yes....let me guess...curry for dinner?....oh quite right I am....aren't I?....ok....time for sniff.....sssssnnnnnnniiiiiiiiffffffff.....hmmm...hhhmmmmm I see...yes....yes indeed as well curry......hmmm....that fragrance is quite noticeable....yes.....onion and garlic chutney I take it my dear?.....hmmmmm....yes quite..... BBBBBBRRRRRRRRPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTT Oh I was not expecting that…that little gust my dear….you caught me off guard…yes…so gentle it was though…hmmmm…let me taste this little one…just one small sniff…..sniff…ah….ssssssnnnnnniiiiiffffffffffff…and yet…so strong…yes…the odor….sniff sniff…hmmm….is that….sniff….hmmm….I can almost taste it my dear…..yes….just…sniff….a little whiff more if you please…..ssssssnnnnnniiiiiffffffffff…ah yes I have it now….yes quite….hhhhmmmm…delectable my dear…..quite exquisite yes…..I dare say…sniff….the most pungent one yet my dear….ssssnnnnniiiifffffffffffffffffffffff….yes….

Jebao sam joj majku, a onda sam jebao i nju, njenu ćerku, dok sam ga bezglavo trpao u nju, svršavao, trpao, okretao je kao igračku, trpao svršavao, davio sam je rukama, govorio joj kako je ista kurva kao i njena majka, a ona je bespomoćno uzdisala, dahtala, priznavala sve što sam joj govorio i molila za još, tražila je da je jebem na javnom mestu, grabila me za međunožje dok smo sedeli jedno pored drugog na svadbi, satro sam je psihički i sad ne mogu da je se otarasim

da krava nosi gaće ti pičke ne bi video

umereno mi se digao dok sam citao ovo, nije bas bonercina per se

Bombilada, ti si za letvu jednu od tri metra pa da te bijem po glavi dok ti svaku laž i foliranje ne naplatim
youtube.com/watch?v=GoKDimUGBTo

ON: halo!!
ONA: zdravo!! ja sam... dugo se nismo culi...jako dugo..!
ON: nemogu vjerovati da si to ti... ali prepoznajem ti glas da...
ONA: da predugo... predugo sam oklijevala da okrenem tvoj broj...ne znam kako sam se natejrala na to sada...
ON: da...
ONA: nasla sam tvoj broj na informacijama... sva sreca pa nema puno muskaraca sa tvojim imenom..
ON: (tisina) kako to da si nazvala...?
ONA: (tisina) paaa...hjtela sam te cuti...vidjeti kako si...
ON: nakon toliko vremena da me pitas kako sam... dobro sam... ide nekako... zivi se dan po dan... a tii?
ONA: dobro sam...
ON: lazes...osjetim ti po glasu da lazes... nikad nisi znala lagati...
ONA: tebe ne...
ON: da,to je uvek valjalo kod nas... barem se nikad nismo lagali...
ONA: znas.... (tisina) nemam pravo to pitati...ali...dali se nekada sjetis mene...?
ON: (tisina)
ONA: ne moras odgovoriti... postavljam pitanja bez smisla... proslo je mnogo vremena... sada imas svoj zivot...
ON: naravno da se sjetim...ponekad pozelim da nije tako...ali uvijek je isto...
ONA: pitam se zasto sam to napravila...zasto sam te otjerala od sebe... nikad mi nije bilo jasno... mozda sam se previse bojala da ces biti kao drugi...da ces me napustiti... pa sam te tjerala...tjerala te a htjela da ostanes...
ON: i ja sam htio to...ostati...
ONA: ja sam kriva za sve...
ON: ne,nisi ti kriva i ja sam prebrzo digao ruke od tebe... otisao ponosno,muski... da bi sada sedeo kuci sam i razmisljao o tome kako bi moglo biti da sam ostao...
ONA: (tisina) i kako si jesil ozenjen..? imas porodicu??
ON: nemam,ozenio se jesam ali nakon dvije godine sam se i razveo... bila je dobra...draga...sve mi je zelje ispunjala...ali ju nisam volio...trudio sam se zavoliti ju ali nakon nekog vremena sam shvatio da je to nemoguce,pa sam ju pustio da ode...sada se udala,ima dvoje djece i sretna je...
ONA: a ti,zivis sam..?
ON: da...zivim sam naucio sam...navikne se covjek kad mora...
ONA: da...navikne se covjek...
ON: a sta je sa tobom..?
ONA: ja sam sama...uzivam kao i uvijek...dobro mi je...
ON: nikad se neces promjeniti...ali nisi srecna...
ONA: (tisina)
ON: ne moras mi to reci...znam te dobro...mirnija si nego sto si bila prije...
ONA: pa eto...bilo je vrijeme da i ja malo odrastem...
ON: da...tko bi rekao da i ti jednom zelis odrasti i biti zena...
ONA: da...morala sam i ja malo odrasti...
ON: znas...nesto sam razmisljao o ovome...sanjao da ces nazvati...da ces se pojaviti negjde...onako iznenada...zamisljao sam kako cu biti srecan ako te ponovo vidim...ili cujem... (tisina) i jesam srecan...ali sam istovremeno i potisten...
ONA: zasto...?
ON: zato sto mi je sad jasno da se neke stvari nemogu vratiti na staro... promjenili smo se...nismo vise djeca... nismo vise tako mladi i puni poleta... u stanju mjenjati sve...
ONA: znam...znam da nismo isti...ali...
ON: nema ti vise ali...nemoram ti ja govoriti...znas i sama... odrasli smo...
ONA: (tisina) znaci kad....znaci kad spustim slusalicu.......
ON: necemo se vise cuti...da....necu te vise zvati a neces ni ti mene...samo bi se jos vise povrijedili...
ONA: znaci necemo se vise ni vidjeti...?
ON: necemo...to je bolje za oboje...bolje da te ne vidim...
ONA: htjela bi te vidjeti...
ON: nije stvar u tome da te ne zelim vidjeti...zelim to...vise od svega... ali znam da nesmem...tako bi povrijedio samo tebe,a i sebe...
ONA: znam.....(tisina)
ON: nisam te zaboravio... niti cu to ikada napraviti...znas to... nikad te necu istjerati iz svog srca... niti iz svojih misli...tamo cu te cuvati dok sam ziv...
ONA: (tisina) ali.................
ON: i nemoj se pitati zasto...nemoj jedina...tako je moralo biti...sada bi bila najveca pogreska da mislimo da mozemo nastaviti tamo gde smo stali prije 12 godina....
ONA: ne mogu dalje...od onda...od onoga dana....
ON: znam...
ONA: nisam htjela da budes nesretan...oprosti mi...
ON: nisi ti kriva...ne mozes sebe kriviti sto sam te zavolio... previse zavolio...nisi ti kriva sto nemogu voljeti drugu...jednostavno je tako....
ONA: (tihi jecaj)
ON: draga....vrijeme je da se pozdravimo i da zavrsimo sa ovom mukom...molim te napravi to zbog sebe i zbog mene...necemo se vise kaznjavati...dobro??
ONA: (tihi jecaj) nemoj....nemoj spustiti slusalicu...molim te...
ON: (tisina) nemoj plakati...
ONA: (tihi jecaj) volim te....
ON: i ja tebe...ali...nemozemo ovako...ne mozemo se ponovo vratiti na stare rane... nemoj...nemoj vise misliti na to...sjeti me se kada spavas...tamo mozemo biti zajedno...tamo te cuvam svake noci...tamo imamo 22 godine i nista nam se ne moze dogoditi...
ONA: ne zelim ovo...ne zelim da nestanes...
ON: znam...ni ja to ne zelim...ali znam da je to najpametnije...a znas i ti....
ONA: ne mogu poklopiti slusalicu...
ON: onda cu ti pomoci jos ovaj puta voljena...pozdravit cu te...i reci da ces mi uvijek biti u mislima i srcu...zivi sreco moja...zivi....
(spustena slusalica)
ONA: jecaj....i ja tebe volim....jecaj....

Proslo je 40 godina nisu se vise nikako ni culi...a ni vidjeli...onda je on umro...na njegovoj ploci u donjem desnom kudu stajalo je ugravirano srce i pored njega je pisalo "ovo je srce pripadalo samo NJOJ"... pored toga je stajao datum njihovog telefonskog razgovora...tog hladnog zimskog jutra na grobu je klecala seda starica i tiho plakala...suze su klizile niz njeno naborano lice...a njen dah je bilo jedino sto je bilo toplo...u svojim rukama je drzala jednu crvenu ruzu...dugo je tako nepomicno klecala...zatim se nagnula poljubila ruzu i stavila ju na grob...otisla je polako u daljinu...polako...polako...kao da nezeli otici...svake je godine dolazila na taj isti dan i donosila ruzu...uvek bi se zadrzala kojih 15 minuta i onda nestajala...jedne godine starica nije vise dosla...nije bilo starice...nije bilo ruze...samo prazan grob i snijeg na njemu...no te noci zviezde su posebno jako sjale...sjale su jer nije vise bilo tuge...jer su konacno bili zajedno..tamo gdje su jedino mogli biti sretni zajedno...u vjecnosti....

Jaooo dodaj mi salvetu i presolol, ljubim te dusxo

Kurve proklete lažljive