Prijava

serbocroatian limaru

crnogorci nisu srbi al bi voleli da budu

Zatvorite jebenu temu o tim fantazi nacijama. Šta je sledeća tema:

Orci su Srbi?

каже хари дае панинаро зоофил и дае први црногорац кои је јебо клонирану овцу доли.

serbocroatian limaru

serbocroatianbosniak isti kurac. Zaista mislim da ćemo biti banana, ne, avokado, ne kivi, ne bre susam države, ne u stvari države, protektorati, despotije, sranja mala razmazana po geografskoj karti ako nastavimo ovako, i stranac ti bude preči od brata. Nek ne bude Bošnjak i Crnogorac i Hrvat isti narod kao ja, on mi je opet najbliži, s njim se razumem, i dobro bi bilo kad bismo zajedno mogli da radimo za svoje dobro, ali ne pod kišobranom Nemačke, Amerike ili Rusije. Ali, opet, neko voli istočni penis, neko zapadni... Jedan isti narod podeljen na sve više sitnijih nominalno različitih delova, u neokolonijalnoj vlasti multinacionalnih kompanija i imperijalnih sila. A nek ližu dupe Hrvati i Crnogorci NATO-u i Amerima, a Muslimani Arabiji, Srbi Rusiji i NATO-u, nekako mi se čini da je opet poželjno da se združimo svi zajedno. A ko će to učiniti, nemam pojma.

Verovatno se turska vojska uplašila 967 kršnijeh gorštaka naoružanih kamenjem i toljagama a ne zato što ih boli kurac da se veru po planinčinama gde ni korov ne niče.

Crnogorski jesu Srbi, ali sa specifičnostima koje imaju i slične podgrupe unutar srpskog naroda, tipa Vojvođani, Leskovčani, Šumadinci. Odvojili su se jer Beograd misli da može da kontroliše sve od Aljaske do Kalkute jebem im mater u pičku hegemonističku. Ne ljutim se na Crnogorce, ali krivo mi je jer nije moralo tako. Moje mišljenje je da je u SFRJ napravljena regionalna podela po principu jedan grad-jedna mini autonomija, SFRJ bi živela još dugo, dugo vremena.

U suštini zabole me, odo jedem musli.

Roki ganferu, Turska carevina je izgubila vise vojnika pokusavajuci da se uzvere po tim planincinama gde ni korov ne nice nego sto ima cigana u rumuniji.

Hahaha zadnja dvva posta su u rangu sa našim "Pobedili smo NATO" 1999. godine ...

Roki ganferu, Turska carevina je izgubila vise vojnika pokusavajuci da se uzvere po tim planincinama gde ni korov ne nice nego sto ima cigana u rumuniji.

Izvini, nisam znao da se u filmu 300 radi o Montenigersima i Turčagama. Hahahahha jbt...

Drago mi je što su se otcepili i što su na dobrom putu da postanu novi Monako.

Nemam pojma, nekako mi smešno što se tripuju ljudi da su Bošnjaci, Crnogorci i tako to. Sve su to Srbi. 50% Hrvata su takođe Srbi. Mada kul mi da gledam kako kao imaju svoj jezik neki i tako ta sranja. Gotivna sprdnja, ali duboko u sebi, svi oni znaju da su Srbi.

Mi iz Srpske smo Srbi, vi ste Srbijanci

meni samo nije jasno, ako su svi narodi balkana dobrim delom srbi, srbi ispadaju najveća konvertitska govna ikada? menja li iko lakše naciju i veru od srbina?

Mi iz Srpske smo Srbi, vi ste Srbijanci

Vi iz Srpske imate sreće da vas nazivamo Srbima još uvek, mada ako taj stav nastavi da se ispoljava u većoj meri porazmislićemo o vašem statusu i možete komotno da se nazivate Bošnjaci. Bolje busite dobri. Burek može biti i sa pečurkama i pica burek.

meni samo nije jasno, ako su svi narodi balkana dobrim delom srbi, srbi ispadaju najveća konvertitska govna ikada? menja li iko lakše naciju i veru od srbina?

To su svakako bili neki mentalno slabiji delovi. Glavnica je ostala verna naciji i tradiciji.