Prijava

сент виа иПхоне фром Зурич, Свицрлен

иПад

pazi, ja radim ovde, mene placaju, nije ista varijanta kao neko sto nikad nije vido nit bio van srbije a prica kako su nemci ovo i ono, a srbi govna. mislim, jeste to tacno donekle, al tacno je zato sto se tako prica jebi ga kvaka 22

Србогорци су црни.

slovenci su dosadni

vojvodjani su rumuni

Gledo sam kad je Klinton bio u Crnoj Gori par dana i na kraju je izjavio da mu je veoma drago što je posetio Makedoniju. Mislite da se radi o nekoj fori iz Saut parka? Nažalost nije. Pozdrav za sve Montenigerse.
https://www.youtube.com/watch?v=rAmht1Ha8Ss

Molim vas, zar nije celt balija?

Nije, on je Bugarin.

Voleo bih da cujem sta GTD ima da kaze na sve ovo.

Ovi iz Herceg Novog i Nikšića jesu Srbi, dok ovi iz ostalih krajeva su šiptari i po koji Crnogorac, a Srbi iz Bosne nisu Srbi, već su oni neSrbi.

super ekavica tebra :)

Kad si u Rimu, ponašaj se kao Toti.

DA SU CRNOGORCI SRBI, SAD BIH SE RADOVALI POBEDI NAD FRANCUZIMA
ETO VAM KURCA

To su sve Rumuni.

https://www.youtube.com/watch?v=oHc6R4DMK88

celt
slovenci su dosadni

Али су Србима Словенке, хвала Богу, увек биле занимљиве. Зато смо им толику децу направили.

Johnny Kurajber
Makedonci su polu Bugari, polu Grci i nisu Srbi uglavnom.

Македонци су бугаризовани Срби. Немају они ништа заједничко са Грцима.

Македонци су бугаризовани Срби. Немају они ништа заједничко са Грцима.

Nije ovo u potpunosti tacno.

Pravoslavni srbijanci vode porijeklo iz cg i brda, tj jedno 70% jbg

Problem je kod crnogoraca sto ne postoji rijec crnogorijanci pa da moze da se razgranici tipa kao ono srbi i srbijanci. ~50% pravoslavnih crnogorijanaca veli da su srbi. Ostali su krsni montenegrini mada ja bi reko 91% isti kurac.

Ne radi mi zarez poz

koji ste pederi
JEBALI VAS I SRBI I CRNOGORCI
krucijalno pitanje je
ČIJE SU SRPKINJE I CRNOGORKE

Pravoslavni srbijanci vode porijeklo iz cg i brda, tj jedno 70% jbg

Апсолутно тачно. Сваки Србин сигурно има макар једног претка, тј. макар један бели орао или бела пчела му је био из Црне Горе, Херцеговине или Далмације. Моји преци (деда по мајци) воде порекло тромеђе Рашке, Црне Горе и Херцеговине. Пре више од 200 година су се преселили прво у Овчарско-кабларску клисуру, а пре 150 година један део се доселио у централно Поморавље, тако да стоји ово што си написао.