Prijava

Ma ok. Neka su i nacija. Ali smo bar braća. A ne možemo i ne smemo da budemo neprijatelji, a meni je mnogo krivo kad vidim da postajemo neprijatelji

ja ne mislim da su neprijatelji crnogorci i srbi, samo su previse podvodljivi, kao uopste i svi koji se svadjaju oko nacionalne pripadnosti.

Kako god, glupo je. I ta će propaganda za stotinak godina da nas dovede da se mrzimo kao što se mi Srbi mrzimo sa Hrvatima.

Ja sam ipak za to da se Crna Gora odvoji od Srbije. Kad nam već nije dobro zajedno vreme je da se rastanemo prijateljski, a ne da ratujemo kao sa onim nesojima iz Slovenije.

Ne brate, ja od njih otišao još prošle godine :)

Nikad za bilo kog Srbina iz Crne Gore, pa čak i ako odluči da bude Crnogorac neću reći da je govno. Zbog Mojkovačke bitke.

dobra ideja za farbanje jaja

Живим у Црној Гори, а Србин сам.
Све је то ствар избора, ја да оћу могу да кажем да сам еским јебени, али то је глупост тотална јер нам је свима исто поријекло. Само да се не свађамо, нема разлога јебемуматер. Најбољи друг ми живи у Србији, најбоља другарица исто, дакле јебеш подјелу и мржњу, то је за сељобере.
Е да, СРБИЈА ЈЕБЕ АМЕРЕ СУТРА, А ВЕЧЕРАС НАВИЈАМ ЗА ЛИТВАНЦЕ ЈЕР СУ ПРАВОСЛАВЦИ. Толико.

Neeeeeee, ne navijaj za njih, oni su katolici!!!!!!! I Francuzi su katolici! Navijaj da izgube i jedni i drugi!!!!!

Ja koliko znam Litvanija je pravoslavna o.O

Ma idi bre :) Pravoslavni su kao papin izaslanik u Poljskoj :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Lithuania

Za stereo tipnim "Crngoricima" ne želim imati kontakte na bilom kom nivou

Nije svaki Crnogorac Srbin ali je zato svaki Beogradjanin Crnogorac...
Mrš u jazbinu odakle ste došli!

Kad volite montengero što vas ima više u bg nego u kompletnoj drzavi......stop nacionalizmu