Prijava

Ako osoba koja boluje od ebole prdne i prisloni čmar nekoj mojoj telesnoj šupljini (čitaj čmar) i njen prdež udje u moju šupljinu, da li sam i ja inficiran ?

Svi che poginemo :'(

EDIT: El doslo to ovamo?

Не брините.
http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/alternativno-lijecenje-ebole

Stručna lica ne znaju ništa o srebrenoj vodi, ako pod stručnim licima smatrate tzv. doktore medicine. Srebrena voda je neki viddalternative i oni ne uče ništa o tome na medicinkim fakultetima. Ja lično mislim da za većinu bolesti bakterijskog ili virusnog porijekla mogu pomoći bijeli luk i posebno ljuta aleva paprika (čili i sl.)U pravilu ove biljke ubijaju sve viruse i bakterije, pa ne znam šti bi i virus ebole bio izuzetak. Stoga jedite bijeli luk i ljutu papriku (koju god samo da je dobro ljuta). Što rekao narod ljutu travu na ljutu ranu i to preventivno.

Спасио сам вам ћивоте, хехе.

Apdejt! Ukoliko dođe do pojave ebole u Srbiji, zaraženi će biti stacionirani u hotelu Nacional.

Apdejt!
Research into the origins of the recommended 21-day quarantine period for Ebola suggests it could do with being extended.