Prijava

Људи, желим вам да вам наредна година буде двеста посто срећна и берићетна, најпре пуно здравља, значи белог лука и сланине, онда пуно лове, значи сви да ми се запослите који немате посао, а ви који имате да вас не отпусте, него унапреде, онда пуно добрих оцена у школи и на факсу за све који су још школарци, у ствари ко јебе оцене, јебите се сви максимално као да нема сутра, али памет у главу, пажљиво бирајте партнера, промискуитет ником ништа добро није донео, и тако... Значи, шта вам треба - то да вам донесе Деда Мраз.

woobi was Џими!

E, Džimi, baš lepo od tebe. Hvala, takođe! I tebi i ostalim članovima.
I dodala bih za sve nolajfere, a prepuna ih je Vukajlija: Get a life!
Malo manje nerviranja u novoj godini. Bilo bi divno. :)
Pozdrav i od mene! :D

I tebi i drugima! Da živite još sto godina!

Срећна свима нова година!
Прво и основно:да доживимо до следеће.
Да се наједемо погачица и напијемо вињака.
Да мање захтевамо,а више уживамо у ономе што је пред нама.
Да се не нервирамо,осим ако нисмо јачи од саговорника који нам скаче по живцима.
Да изгрудвамо бар 10 прозора по сеоским школама.
Да нам Југићи упале и одрже се бар још годину дана.
Да и у новој години роде ринглови.
Што се тиче бесплатних виза,моли се онај који последњи пређе државну границу да угаси светло и закључа капиџик.

Ja ću vam dragi moji svima poželeti da vam se ispuni ono što sami sebi želite.
Samo, pazite šta želite. Možda vam se i ispuni.
Volim vas sve odreda, od najvećeg lajkera do najvećeg hejtera.

od sevasta do sevasta

A, ja bih Džimiju poželeo, da mu Ostoja preveze taj klavir!

Sve najbolje Vukajlijaši moji dragi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Srećna svima Nova godina!!!!
Da ne serem puno, želim vam da se odvalite od piva, vinjaka, da budete srećni i tako to, a posle, šta bude, biće...Odoh ja sad
http://www.youtube.com/watch?v=ihYqzZzButw

Ljudi, zelim vam srecnu Novu, i da se u njoj konacno, zavole, lajkeri i hejteri, nolajferi i lajferi:))))I da se vise srecemo u stvarnom zivotu, ali da nam uvek ostane i vremena za Vuku. Bilo mi je divno sa vama, i nadam se da cete u Novoj 2010. prevazici sami sebe!Nazdravicu veceras jednom i za sve vas, koji ste mi cesto ulepsavali ovu staru, meni ne tako veselu godinu.
Ziveliiiiii!!!!!

Људи,желим да свима следећа година буде пуна здравља,радости и љубави.... ДА још много година нолајферишемо на Вуки... и тако... :)))

srecna svima nova godina!

Придружујем се честиткама. Срећна нам Нова свима. :)

Srecna Nova godina svima i od srca,da budete zdravi i pravi a za ostalo se sami snadjite.

http://www.youtube.com/watch?v=zieAYzayBXU

Ne može bez mene! :) SREĆNA NOVA VUKAJLIJAŠKA GODINA!
pilsPlus (da ne zaboravimo)!

СВИМ вукајлијашима СВЕ НАЈБОЉЕ у новој 2010.

Пар посебних жеља за неке:

Лајкерима- да имају много добрих дефиниција да излајкују
Хејтерима- да хејтују са стилом и да их модератори не открију
Каизену- да унапреди сајт
Блек Холу- да пише као и до сада
МаријаниП- да има посла са писменијим Вукајлијашима
Суровом- да обрише још много дефиниција дана
НешиДеБелом- да нови стихови сваки дан налазе пут до њега
Џимију- да му Остоја стварно превезе клавир(већ било, али да поновим) и да га не дотичу дркошки менталитети
Мурбију- да деф. дана никада не укину
Лудом Психијатру- да излечи још много нормалних људи
Кувајлији- да му не дирају +

#нисам се могао сетити за све, Ви наставите ову листу даље#

Али пре свега желим ДОБРО ЗДРАВЉЕ СВИМА, па онда за остало ћемо се сви већ снаћи без проблема.
Уздравље и живели!
:))))))

Želim Vam da u 2010. doživite nesvakidašnju lepotu najmanje 12 puta; sreću svaki put kad ste budni; da zaboravite značenje nekih reči (samoća, tuga, bes) i da imate sreću da prepoznate i sačuvate svoju s r e ć u !!

Želim vam da spoznate istinske ljubavi,sreću.Da osetite da ste živi svakim atomom svog uma i tela;da volite svaki dan i nikad ne prestanete da brusite svoj duh;
da vam čaša uvek bude puna,puncijata,a sve to u dobrom zdravlju okruženi dragim ljudima! Srećno bilo svima!!! :))

Ha ha ha, ziljavi Džimi... :)))

Želim vam svima, pre svega ono šablonsko - zdravlje, ljubav, i pare...
A kao Vukajlijašima vam želim što više kvalitetne inspiracije... još se nisam dovoljno ismejao... :))