Prijava

ovde mozemo da odabiramo svaki mesec po jednog autora na ciji racun cemo uplacivati svako po 100 dinara (nama je to nista, njemu mozda znaci mnogo)...al ne u smislu donacija ako je siromasan nego ako je kreativan...ako je muzicar, radi neka istrazivanja, snima neki cd album muzicki na gitari i tako te stvari....svaki mesec da se izabira neki drugi autor. Okej?

doniram shutiranje u chmar

DODIK I ŽELJKA ĆE OSVOJITI AKOBOGDA, SLAVIĆE SNSD!!!

Mislim da bi najbolje bilo da damo nekom autoru sa sajta koji hoce da snimi neki kvalitetan muzicki album posto, slozicete se samnom, manjka kvalitetne muzike.

Meni se ovo iz prvog posta skroz uklapa u Chaveza. Ne znam bi li on prihvatao te pare ali mislim da bi mu sigurno značilo. Ja mogu uplatiti nije problem al ajde da vidimo da se više ljudi javi unaprijed... bilo bi bezveze da skupimo fazon 5€ i pošaljemo to nekome...

E DA, ZABORAVIO SAM DA NAPOMENEM DA ZENSKI AUTORI NE DOLAZE U OBZIR ZA STIPENDIJU.
to moze neki mod da edituje u prvi post

e da, čavez super svira gitaru, i dosta je aktivan u promociji, ozbiljan je dečko. daj stvarno da se izorganizujemo, što kaže pezos, šta svakom od nas znači 100 dinara, a kad bi se skupiio bile bi ozbiljne pare, ne samo za album nego i za promociju, putovanja, gostovanja i to... a?

ali kako da ga dam muskarcu, onda mora da bude neka pedercina, ili umetnik nedo bog

Ja živim sa roditeljima i nemam prihode, ali keva mi stalno daje neku kintu jer misli da imam devojku. Tako da očekujte i od mene da učestvujem u donaciji, prikupio sam dosta. poz

@clannad
ja sam vise u fazonu da saljem svaki mesec odredjenu svotu novca. Volim da slusam kvalitetnu muziku, za naucna istrazivanja me bas ne interesuju.

Ja ću uplatiti 5€ sad ovih dana kad dignem neke pare ako se uspijemo dogovorit. Ionako planiram da smanjim cigare.

ako ste ozbiljni, ja cu da prilozim, samo racun napisite i da je nesto normalno.
ja sam dobijao od drzave, ali je to malo, vreme da vratim nekom drugom kad sam pri kinti...

Ja ne bih mogao ovih dana jer sam dao mojima za drva. Ali od sledeceg meseca mogu!

neka moderatori predloze deset (10) potencijalnih stipendista, i onda da mi glasamo i odlucimo se za jednoga, USTANITE BRACO POMOGNITE NEKOME A NE SAMO DA SEDITE ZA KOMPOM I PAMETUJETE