Prijava

Lemaja, što mrziš žene?

Јер имаш веће груди од ње.. Толико

Predlozio bih, skroz sam ozbiljan, autora Clannad da mu placamo stipendiju za profesionalno igranje Dota2.
Samo lud covek ne vidi koliko je popularan i placen gejming postao. Moze i da reklamira sajt dok igra ili firmu nekog autora sa sajta.
Autor Ogma mi je rekao da Clannad bas dobro igra.

okej, to je 6 za sada, jos cetiri autora
mozda dejance legendarni cekaonicar, ako ima dodira sa nekim sportom, eventualno ako je kreativan na neki drugi nacin?

Valdemar. Napravio je rečnik čovjek. I vjerovatno se i dalje bavi sličnim stvarima koje niko ne plaća.

Ali vi se sprdate, vi nikome pare nećete dati inače bi pomogli siromašnu djecu od rođaka.

Kakav recnik? Nisam znao za to. To je dobra ideja...

Autoru Shomy23 da se kupi hladnjača

Lemaja, što mrziš žene?

zato što su kuuuuurve

nek mi neko ko je burzuj da pare velike

Da se svakom autoru koji je barem jednom uplatio ktitora kupi po pljeskavica

Iako je lep gest, mozda ce pare uplatiti 30 - 50 autora (i to je nerealno) i sta ce neko da radi sa 3000 ili 5000 dinara? GTD-u bi recimo trebalo desetak 'iljada evra da otvori taj plac. Chavezu bi mozda i zavrsile neki posao te pare (doduse, ne znam koji)... Uglavnom, to nikad nece moci da budu neke velike pare. Mada, ko zna, mozda ovo postane ozbiljnije...

slikao bih freske,,,nemam pocetni kapital

valdemar obriso post O.o wow

Obriso, što u stvari da pišem šta radim i da mi trebaju pare za to, pa onda za nešto drugo, pa onda da kažem: ne, ne, dajte drugima. Glupo je, i to sam uvideo, i obrisao. Izvinjavam se.

10 000 sutra,al donesite mi do gajbe,mrzi me da se cimam :))))))))))))

teto,jel mozete da mi kupite balon?

Ovo me podseća na situaciju kad su mi ljudi sa Vukajlije posle poplave slali humanitarnu pomoć u obliku rakije, bila tu neka tri-četiri litra. Boga mi je na nekih pet-šest dana poplava bila malo podnošljivija, ovim putem još jednom da im se zahvalim svima :)

Gde narod pljuje tu reka teče...

hahahah jebote, baja oće da vukajlijaška zajednica vrati njegov dug od 180 evra Ivanu Bekjarevu