Prijava

Meni je svejedno, ali mislim da se to takmičenje ne može održati bez muškog dela populacije sajta. Ima ovde sisa i bez žena.

није најлепша сиса ал је највећа, то је већ друга категорија

Nemoj tako, volimo mi i tvoju sisu

+1
+1
(za obe po plus)

21. od 25 sam, kol'ko sam se trudio odlično je i ovo. Čestitam djorkaefu na pobedi.

pajo, ja ovo ozbiljno mislim.

elem, ja sam dobila dojavu da je pobednik sinoć dostavio celtu kilo svinjske pečenice, tri venca belog luka i flašu rakije, tako da je skripta u najmanju ruku sumnjiva...

Samo da podsetim djorkaefa da apdejtuje profil.
;)

A, da: generalno defke bljak mahom, ali jbg kapiram da je bilo i zabava kojekude

Samo da podsetim djorkaefa da apdejtuje profil.

što, jel uvaćena antilopa?

pajo, ja ovo ozbiljno mislim.

I ja ono ozbiljno mislim!

Vrati mi defku sad, proslo takmicenje.

Hvala bolte..
Nisam planirao da apdejtujem ali razmisliću. :D
Nije još direktore ali kad je uvatim zovem vas sve na gulaš, tj videću da li ću sve ili samo one koji su glasali za mene.. :D

Hvala svima na učešću. Iako su uslovi bili više nego hendikepirani, bili ste sjajni.

Uvedite vinese i sajt će da procveta.

Ma ja kapiram da mi je jedno petoro njih lupilo minuse zbog ovoga:

linkujem jopet jer sam potcijenjen talenat msm stvarno
#ljubigamaika

#lololololo

Ja sam lupio minus prvi put heheeh

djorkaef
Hvala hvala, želim da se zahvalim svima koji su glasali za mene. Bez vas ne bih ovo nikad postigao. Naravno moram se zahvaliti i organizatorima ovog takmičenja, bez njihove ideje moj projekat ne bi uspeo. Hvala još jednom svima, jedva čekam sledeće takmičenje i novo druženje..

Alo rođače, pa na šta to liči?!
Kakvo je to zahvaljivanje. Jesi muško ili šta?
http://1.bp.blogspot.com/-x-rpp2I2Tgo/TmDClntUatI/AAAAAAAAABI/06qOuVsvOok/s200/zvizdanje%252Czvizdukanje%2Bu%2Bkuci.jpg
grhm... ovaj... da

Pa brauzere ne osvaja se masters turnir svaki dan. Zaboravio sam sponzore da napomenem..

Pokušavam da protumačim Celtovu skriptu i zaključujem da je vrlo primenjiva da proceni koeficijent najreprezentativnijeg muškog ponosa u odnosu na visinu njegovog nosioca. Molim za takmičenje. M-O-L-I-M!

Čestitke pobedniku, uspeo je da na takmičenju neozbiljnog tipa pobedi sa relativno ozbiljnom i ozbiljno dobrom definicijom. Bravo!

mislim da sam ostecen i da ja moja defka najbolja bila. i daj neka mi neko posalje te dzoplinkine sise, jedini ja ih nisam vidio.

EDIT: I Kuzmanke