Prijava

Nije bas ratluk, ali podrazumeva kratku suknju. Nato, zar nisi ti to videla na fejsbuci?

Elem, ontopic: Nema mnogo informacija online. Koliko su ulaznice, ima li ih, treba li išta da se rezerviše....?

Rejven bolje spici dekolte, imam kragnu ne mogu dole da gledam :(

ASOVAN ODZIV!

Stvarno, gde je ta podrška bratu Čavi? Hajte ljudi, entuzijazma malo.
Dal' bi imalo efekta da obećam da ću ja doći u Haloween kostimu?

A štaš kad je radni dan, mi smo radan narod.

Petak uveče nije radni dan.

Dolazimo Rasnee i ja.

Ja nikako da stignem da se javim.

Evo plana i programa:
https://www.facebook.com/kantfestbeograd/photos/a.578760912252068.1073741828.578449598949866/582068758587950/?type=1
Dakle, u 20h počinje, ja sam 10. na listi. Sad ,svako svira po dve pesme, tako da bi to sve trebalo generalno brzo da ide.

EDIT:
Ulaz je slobodan!

Kako god to bilo, meni bi bilo drago da vas vidim u što većem broju, pa kad se završi fest, ako se ide negde, i ja bih rado otišao jer svakako nemam šta da radim do prvog voza.

Tako da, eto, osnovni info je tu. Dolazim u Bg u sredu pa uvek možemo negde sesti i svirati, ako bude uslova. :)

kako podoban post za trolovanje

neka neko obavezno uslika prelepu rejven!

Može da se ide do maršala, pivo sto kinti, mislim na ovo pre. Ja bih banuo na ovo pre, i skoro sigurno ću banuti, za ovo posle ćemo videti.

Za to jedno pivo pre, nema potrebe da se potežemo skroz od Maršala.
I samo troje da nas dođe, dvoje će da kasni, tako da nema svrhe nalaziti se dalje od DO. Možemo posle u Maršal ako neko bude hteo da ostaje.

Jedno pivo? U koliko to čudo počinje, u 19:15 :D

Uračunala sam kašnjenja..mada, sigurno se ne čekamo napolju, hladno je. Ko pre stigne, više će piva popiti.

Ili ko pogresi lokal hahaha

neka neko obavezno uslika prelepu rejven!

Evo ja cu jbg, uvek meni zapadne da se cimam nesto...

Mislim da će poučeni tvojim iskustvom, sada svi koji znaju za slučaj, prvo da pitaju ČIJI je rođendan!

Jaoj kako bese ime slavljenika? Tj ime rezervacije

Sad mi javiše, da ne sviram 10. već 2. po redu, opa. Taman odma da opikam pa da budem miran a i vi koji planirate da dođete, da se ne smorite čekajući.

Vidiš ti ovog Čaveza ljisicu... kako elegantno sugeriše da ovi pre njega nemaju pojma :)

Samo računam da nije lepo da pivo čeka toliko. :)

Pseto, mislim da je bio Milisav.