Prijava

Selo jedno gde ima skola do 8. razreda

Moje misljenje je da moze da bude ok prica, ali ispitaj trziste malo bolje, ipak si ti tu i to. Ja znam za par igraonica u manjim mestima koje sljakaju do jaja

Купиш екран, конзолу и џојстике и набавиш оно стандардно.. песове, кошарке и неке мортал комбате. Мало разгласиш међу људима за које знаш да би играли то и рокаш. И ако видиш да иде прича само шириш. А капирам да су компови мало превазиђени већ. Мада можеш и то, само мораш дуђеш у школу и питаш дјецу оће неко лоле.

Ma igraju deca lol, dotu i ta sranja isto, sad nemoj uzimati high end kompove nego da budu dovoljni za ta sranja, skupo izadju vrh kompovi bas, za jace igre nek cepaju soni, komp u rangu sonija bi bio min 800e, pa se ne isplati

A i da pukne biznis ostaje ti sva tehnika koju opet mozes da prodas sto ce reci u minusu si samo lokal i radnika i reziju dobro eto

ostaje tehnika koja je nazadna za nekoliko godina a on zaradio kurcinu

otvaraj, al odma dogovori po frižider od kokakole i lava i neku sitnu hranu i pravi turnire u pesu, ima da zaradiš i od ovih što igraju i od ovih što gledaju

znam coveka jednog sto drzi u selu i zadovoljan je prilično.

Ako je lik iz tvog sela onda ne znam koliko ti se isplati da otvaraš igraonicu ako ima već jedna tu u selu.

Pa nije valjda debil, kontam da o selu pored prica ili nesto

staje tehnika koja je nazadna za nekoliko godina a on zaradio kurcinu

Нађе неку распаднуту индустријску халу, која је још повезана на електричну мрежу, узме простор и направи неку комбинацију за мајнинг од компјутера.

to vec moze ali da krade struju ahhah

ENOFAZNI STEVEC ZASTO NE OKRECES SE?

А добро, код тих хала ионако већ деру за струју, ма колико користио, барем знам за БИГЗ да деру за струју кад закупљујеш.

To selo je 40km od mog xD

Pa da, istina je to, imam drugara sto radi sa kompovima ima ih 20 na lageru, samo da uzmemo monitore i probamo mesec dana kako ide, cak i da niko ne dodje bicemo samo 50e kirije u minusu a nerealno je da ne dodje niko

Znam za frizider i pice ali trulo je malo posto je lokal ispod prodavnica bukvalno, pa mi je malo jajarski

Ma stavi brt, lenji su ljudi, ne znam da li pivo bas jer mozda pravi problem da tu bleje klinci, ali sokove stavi jebe ti se

Maestro, od farmera, preko bitkoin rudara i trgovca digitalnim valutama, do vlasnika igraonice u selu. Pitam se sta ce sledeca Maestrova biznis prica biti, ali u najmanju ruku ocekujem uzgoj smuđeva.

Kupi stan iznajmi ga kirija samo kaplje

Dobro Reme sta, trudi se decko da napravi pare