Prijava

Неће брте нисам видео да си ктитор, опрости, позз!

Sloši mi se kad vidim one štete od 60 kila koje odgoje bradetinu kao Sveti Savo, obriju kosu sa strane i obuku uske, uske, uske kratke pantalone i cipele bez čarapa. A takav svaki treći ovde. :'-(

овде заправо не изгледа тако лоше, тад јој је било можда пет месеци
http://i.imgur.com/UwGc1K3.jpg
П.С. ко окачи негде да му се да бан као пазлу

marko, izgleda loše. NEMOJ PUŠTATI BRADU.

Sloši mi se kad vidim one štete od 60 kila koje odgoje bradetinu kao Sveti Savo, obriju kosu sa strane i obuku uske, uske, uske kratke pantalone i cipele bez čarapa. A takav svaki treći ovde. :'-(

+565757578767876
a bradu puštaju da im se ne vide pubertetske čibuljice.
minut ćutanja za svaku siroticu koja padne na taj "look".

Kako bre može neko da nosi cipele bez čarapa, bre?

Ništa nema jezivije od paperjaste brade, baletanki za grad i onih ODVRATNIH patofna čizama (uggs kako metro ime).

Tuga u šta se pretvaramo.. Upravo sam izgrdila druga jer se hvali kako je spao sa 108kg na 95kg.

Nisam video i ne mogu da komentarisem.

много сам мање ружан без браде ал ми недостаје много тако да ћу опет да пуштам

Prošle godine počelo to sranje neki nošejv novembar i svaki pederaš počeo da se loži. Odmah sam obrijao bradu tada. Imam je i sada jer me mrzi da se brijem i bazdi na rakiju i loj.

Tja... Ja sam bradat jedno 13-14 godina, doduše brada mi je na bradi (hehe) nije ona vehabijska. Ništa ja tu ne bi dir'o.

јесте само тренд и ложе се мајмуни, али боље ово него да се ложе на нека педерска срања фазон обрије главу са стране а горе остави ћубу

гајио сам и претходних година, али никад више од месец дана

minut ćutanja za marka.

Ne znam dal ovo ima veze sa tim, ali uz te drvoseče ide ova frizura, samo što srećom nije postalo in ovde, još uvek
http://www.dodaj.rs/f/2D/7Q/2VtLlbwK/8narznq.jpg
Ne bih menjo svoju bradu ni za šta al mi se zgadi kad vidim bradonju u kombinaciji sa ovom frizurom.

Nego, Grčka ludi za ovom frizurom i za bradama, kod njih svaka druga ili treća reklama ima bradatog muškarca (neki imaju doduše onu ''od 2 dana''), i to je jako kul ako se razumno uskladi, a ne ko ovi pederi sa ''gore ostavi džunglu sa strane keca'' frizurom.
Kaže meni devojka dok smo išli Solunom ''jebote, nisam znala da vas ovde ima pun kurac'', misleći na bradonje sa srednje-dugim kosama.

ај донт гив а шит фор јор опинијн, прво скреши своје бркове па саветуј људе око длакавости лица

LJOMBERSEKSUALCI

XAXAXAXA KAKVA SLIKA

brate, ne lupaj, brkovi mi se i ne vide, plava sam