OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. jeptese vas trojica, lepo se provedite :)

  2. Jbg, hvala brate šta da ti kažem.
    Nego, mogu li računati i na tvoju odabranu iako nisi na okupljanju?

  3. može, ako pseto potvrdi da si bio trezan, a proviron odobri odabir :)

  4. Jbg ništa onda lolo
    Neću se unakaziti, neću predugo ni biti nešto dolazi mi najbolji drug iz Austrije , nisam ga video 10 meseci.
    I vozim :)

  5. Natnat, došao bih, ali nisam trenutno u mogućnosti. Sledeće okupljanje sam sigurica.
    Luks - fali baka i nutela, učitelju.
    Pseto88 naš sam, čiji bih bio.
    Bruce, rekli su mi da ličim na onog pevača iz grupe Legende.

  6. nemam pojma brate, ja sudio po onoj fotki što si objavio, ne ličiš mi baš Ivana, on je nekako nosonja i ima tanke usne :)

  7. брате ти си ремац са косом

  8. AAHHAAHAHAHAHAHAHA!!

  9. Ovo otštapajte i okačite na okupljanju, neka vas Andjelko čuva, gleda pogledom ljubaznim koji podiže libido, leči nerotkinje i otklanja urasle dlake <3
    http://i.imgur.com/oMwTGqv.jpg

  10. реално лик је исти ремац

  11. Anđelko, moine si sisa. Ùživo su to sve fini i emancipovani momci, koji ovde glume ludilo.

  12. Znam da jesu. Ko je remac?

  13. ja ne vidim neku slicnost andjleka i remca...andjleka zagrlio bi,remca nikako

  14. da budemo iskreni isti je Frankie Wilde.

  15. Анђелко је умилнији чак и од Раје

  16. Анђелко је умилнији чак и од Раје

    ?

  17. Evo pisite i mene, posto sam prosli put bila sprecena, vise srece ovaj put nadam se.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.