OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. Rajv el dolaziš andjele????

  2. Dodajte i mene u onu stavku "Dolaze", ali u stvari ne znam kako se računa ako sam 90 posto siguran da dolazim, da li to ide "možda"? Uglavnom, 90 posto sigurno dolazim, i nek Olanik donese neki duvan.

  3. Odlično Valde, puno toga želim naučiti od tebe!

  4. И ЈА БРАТЕ.

    псето88

  5. Ahahah, naučićeš otprilike kako se posle desetak piva otilazi u nerazumljivost, ali ako ne budem jeo pre toga, biće i sedam :)

  6. ЈА САМ НЕШТО У ФАЗОНУ ШПРИЦЕРА

    псето88

  7. И шприцева, да.

  8. Ja sam nešto u fazonu vinjaka.
    Boxer

  9. Jebem ti dan kad na sopstvenom akauntu moram da se potpisujem

  10. Па и вињак, али какво је то пиће кад можеш да попијеш петнес комада за петнес минута, и после да не ваљаш? Зато више волим да цедим пиво или вино.

  11. Па и вињак, али какво је то пиће кад можеш да попијеш петнес комада за петнес минута

    Pravo lololo

  12. ВАЛДЕМАРЕ ЗАШТО СИ НАПИСАО "ШПРИЦЕВА" ЈЕРИ САМ ЈА НАРКОМАН?

    псето88

  13. Ahahah, naučićeš otprilike kako se posle desetak piva otilazi u nerazumljivost, ali ako ne budem jeo pre toga, biće i sedam :)

    Kod mene je to maks 6, a ako ne jedem onda tri :)

  14. Само да потврдим, налазимо се овде негде ?
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/Dvorana_doma_sindikata.JPG

    Ако је ту, знам да дођем сам дотле, не мора нико да ме чека.

  15. Axaxaxaxa Brat.
    Doćemo Coa i ja po tebe ajde ne smaraj

  16. U stvari valjda oćem, čini mi se da je rekao tako.

  17. box,pvt za 36 sekundi imaces

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.