OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. си се вратијо

  2. Iskuliraj debeli niko te nije čekao znali smo da ne dolaziš i da si pička.

  3. peglu prekljuto od piva bacio sam gajbi dosao kada sam...i od ps-ove voznje xd

  4. Pseto uplata ti je stigla. Jesi sredio reakciju?

  5. popio ti je on te pare

  6. Jesam li se prva probudila?
    Auuu, kolko slika...

  7. jedem rasol već 2 sata i 47 minuta

  8. I nama koji nismo bili na okupljanju bilo je super, organizovali smo malo takmičenje koje ćemo opet organizovati 31. Decembra.

  9. Meni malo nije bilo dobro od rakije i ljutog duvana, a još i pivo...

  10. Pa brate, ti samo onaj drveni krst iz flaše nisi probao :)

  11. mene pseto ostavio kod rode tamo na bežaniji, rek'o ajd tamo ću stoji mi 74, taman će doći prvi jutarnji, izlazim iz auto, guram dva, pa tri prsta u usta malo da se povratim, ma kaki, vadim cigaru, presedne mi, sretnem neku ženu na stanici sere mi da je hladna klupica na stanici rascvetaće ti se guza, uđem u neku seamdesetpeticu, izlećem napolje kod studencke da povraćam, ispovratim se ljubazno i pravac na početnu 16, trčim jebeno da je stignem, letim koliko sam lagan, ulazim unutra i posle ponovo izlećem negde kod siva čini mi se, opet povraćam ljuto, ulazim u 77, silazim kod zelenog jelte i tu blejim jebenih pola sata čekajući 16 neke ogavne gotičarke me ajboluju meni muka opet, dođe krvava 16 i unutra zaspim i lik me budi prokletinja kaže nekim imbecil daun glasom, slavko štimac iz andergraunda glasom u stvari: nemoj da spavaš, ja sam tako jednom zasp'o i probudio se bez cigara, bez ičega... pa me pipka nešto i kaže čuvaj se lololo rek'o jebo ludaka i eto, tako baš finoljuto sam se vratio gajbici :#

  12. Om, Šomi kraće putovao do Leskovca.
    U Leskovac nema kradenje

  13. Ja da pozdravim Bohora, dobar je lik.
    I da se izjadam što sam zaboravio da ga pitam da mi pokaže ikonu.

    Šteta što nisam mogao duže da ostanem, ima nešto već dogovoreno, banuh samo da vas ispoštujem :D

  14. Pa peder si jbg, bio si 13 minuta.
    Ombretu sam obećao da ću da pokažem i kurac, zaboravio.

  15. Om, Šomi kraće putovao do Leskovca.

    to ti pričam

  16. moram pohvaliti bohitja i shomitja da su vrlo lepa i vaspitana deca, bohor slabije malo od šomija naravno

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.