OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. што је лемаја оволико пропала јел се навукла на доп

  2. Jes vas ljeeepo vidti kako se volite i družite.

  3. Jepče (vokativ od "Jebač"), probaj dop paš i ti biti fit :-)

  4. сад сам лакши него пре 5 година, не знам како

  5. сад сам лакши него пре 5 година, не знам како

    Cijena slave!!!!

  6. Nisam mogao da vas istrolujem, nije bio Smarao tu :-(

    Elem, da Šumi meni užasno liči na nekog seljobritija al ne merem se setiti na kog. Javljam kada se setim, lolo. Inače i on deluje kao godina glava. Mada sam za njega to mislio i na sajtu.

    U pravu beše neko ko reče da nakon okupljanja nema hejta. Lolo

  7. Doduše za kompletan utisak mora da padne još neko pivo sem onog jednog brzinskog.

  8. a pazi što se Boxer primio za Agilnog, na svakoj drugoj fotki ga drži za sisu...

  9. HBO je pregotivan lik i SUŠILICA!
    Inače, panduri definisali aroniju.

  10. Brus, Agilares je moj kalibar brt. Lemaju ne bi mogao da podnesem :)

  11. Glavni i Lemaja kao na vencanoj slici crno beloj malo pozuteloj on da brani ona da radja

  12. Jel niko nece rakije brt

  13. Jednom cemo da zakupimo neku kucu na ceo vikend, 2016. kad bude bolje.

  14. boxov avatar prepobeda

  15. Jednom cemo da zakupimo neku kucu na ceo vikend, 2016. kad bude bolje.

    Štaš zakupljivati, bolje te pare da uložite u prevoz, imam ja kuću :)

    Glavni jede burek ždžemom, a ne znam samo kako je Džoni reagovao na Rejvenkinu suptilnu provokaciju, bojim se da nije bio nasilan...

  16. Štaš zakupljivati, bolje te pare da uložite u prevoz, imam ja kuću :)

    Ako sledece leto bude kako treba, dolazimo coporativnije nego inace :)

  17. Lokaciju znate, klopa nije problem, a našao sam gde je zaječarac po diskontnim cenama :)

  18. Ja samo da podsetim medatore da ne zaborave na one odabrane, za koje sam im platio 180e.

  19. Lik koji da za kaput 7 k evra ne sme kukati za 180

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.