Подржимо праву жену из кладионице

  1. BOT JEBENI
    BIĆE BLAM AKO JE NE DISKVALIFIKUJU

  2. PAKLE JUGA AJDE POSALJI OVOJ PORKU I PITAJ: ''KAKO MAJSTORE? KAKO?''

  3. Tatjana provalila glitch
    Tatjana anonimus

  4. Ма дај бре, ово је чисто варање. И све се курве пробиле у врх преко ноћи, нереално.

  5. ПОШАЉИТЕ ПОРУКУ МОЦАРТУ ДА ИСПИТАЈУ ТАКМИЧЕЊЕ

  6. ove tikete je garant stornirala i uzela keš nazad

  7. MA ovo je nemoguce jebote

  8. Rasni
    Kačim na DV večeras oko 8 kad najviše ljudi ima.
    Ima da pobedi!

    E držim te za reč.

    Ima li neko vezu sa ovima sa Tarzanije???

  9. hahahah tatjana dobija oko 80 lajkova u sekundi.
    Sta mislite da li se tatjana jebe sa nekim od suvlasnika?

  10. Ovo pitam cisto onako, zna se odgovor mater joj jebem kurvinu...

  11. дај бре ово је нереално 5 гласова по рифрешу и то док држим Ф5. ово је нереално, ово курва треба да се банује стварно. криво јој што је матора испред ње и сад купила хакера неког за 20 плус му сисе послала и сад он тамо скрипту пушта јебем ли му мајку

  12. aj nek iscima neko sosa da napraci skriptu sa tor klijentom da napuca glasove ovoj tetki, ko sto rade ovi iz mocarta ovoj kurvi sa subarom.

    mogo bi i ja, al treba mi bar par sati i bas me mrzi.

  13. Dobro je bre ljudi, situacija nije toliko loša istripovaste me. Marijana je ubedljivo drugo mesto posle kačenja na Puju, a ako Rasni okači na DV i skontamo nekoga za Tarzanije onda ima šanse i za prvo mesto. Angažujte se indijanci, obećala je kiflice Marijana.

  14. Radjarde, lukse ili tako neko, aj napravite skriptu za nasu. IDEMO NA SVE ILI NISTA!

  15. ako se ovoliko cima za raspalog smarta šta li bi radila za mazdu6?? Bemve5 i da ne pominjem, ne smem ni da pomislim. Za šubaru je dala minimum 3 puta obostrano.

  16. МА БАТАЛИТЕ РЕКЛАМИРАЊЕ ШУБАРА НАМЕШТА ОПАСНО

    САМО ДА ТО ОВИ ИЗ МОЦАРТА ИСПИТАЈУ КАПИРАМ ДА И ОВЕ КУРВЕ ИСПОД СВЕ ВАРАЈУ ПАЗИ ОВУ ШТРОКАВУ ЋОРАВУ КО БИ ГЛАСАО ЗА ТО ЧУДО ПРИРОДЕ ЛОЛ

  17. Можда качи на неке говњиве стране странице, арапи паћеници само лајкају