Prijava

Stevane totalno me razočarala tvoja mapa poyy

Шта вам је тачно готивно у вези са Словачком? Та земља ми је такав Дејан Цукић.

У мом случају је то зато што живим у Војводини где има брдо Словака и могу да кажем да су генерално бољи људи од нас Срба који смо генерално гомна, па ето зато неки умерени лајк за Словакиу.

Jedini pravi Dejan Cukić na ovoj mapi je Belorusija. Ej Belorusija jebena...

У мом случају је то зато што живим у Војводини где има брдо Словака и могу да кажем да су генерално бољи људи од нас Срба који смо генерално гомна, па ето зато неки умерени лајк за Словакиу.

Заборавио сам да ви у Војводини живите са њима. Ја нисам имао прилике ниједног да упознам, прошао сам аутобусом кроз Словачку и ништа ми није остало упечатљиво. Белорусија ми некако чемерно делује. Малта ми је највећи Дејан Цукић.

Pakao Juga

Stevane totalno me razočarala tvoja mapa poyy

Хвала.

gledam ovu temu i kapiram koliko nolajfera ima ovdje jbt. ne znam, nama cekaonicarima ovo dodje kao neki izduvni ventil jbt, mi imamo zivot i van interneta.

стршно брте

jebem te usta stevo :)

Због таквих као што си ти, Црна Гора има толико црвене и жуте боје!

Daće Bog biće još više!

мени словачка готивна јбг 3 пут сам био тамо по 15ак дана случајно, и оно земља ми се допала, има свој шмек, а и ок су људи.

мени словачка готивна јбг 3 пут сам био тамо по 15ак дана случајно

хаха давид пође у шетњу и после месец дана као "јао брате срање опет сам ушо у словачку"

Njari autonomaško govedo. Stićiće te naša ruka i u Baniji

lepo je sto svi turate kosovo u dom.
dome slatki dome :)

Јес лепо хахаха. А још је љепше кад ми кажу идем у Црну Гору на море хахахха. Море хахахаха. Ааааааааахахахахаха море јебено ЛОЛ. Обедска бара је море за ту мочвару кодвас што његујете и курчите се њоме.

pa kad zaradis pare doci ces, koji ces nam kurac takav bez pepela po mudima :)