Prijava

al ozbiljno agilni, ne znam sta ti bilo. izvini za sad, moracu malo da te zajebavam neko krace vreme, jedan od razloga sto sam trazio razmod. :)

Celt koji tripuje da je neki uličar. Ženi se jadan, vrijeme ti je, učini nešto od života, okani se ćorava posla, biće vremena za internete :)

Kelte, ti imaš bolje informacije i sigurno si kompetentniji da odgovoriš na ovo moje pitanje.

Po kojim parametrima je Agilni postao moderator?

ko i svi, predlozi neko, pa ga umoduje kajzen.

kako po kojim parametrima? ne buni se gazdi, nema karakter, čita, ocjenjuje, uspjeh mu je što je neki kurac na sajtu... isto da pitaš zašto najveći štreber u odjeljenju postane predsjednik odjeljenske zajednice. zato što je podoban, majku mu.

Pa zajebavaj me, nikada me ovde nije ništa vređalo, ali da si počeo da mi se penješ na kurac, jesi. Ako si ti video kao plakanje to što se ne slažem s tobom, ti tako i gledaj, šta da ti kažem.

A sada mi je dovoljno da vidim neke tvoje postove ovde i da mi bude smešno, ne možeš me dovoljno izzajebavati da to poništiš.

Ahaha, Riho, koliko ne znaš. Najveća šlihtara Kaizenu je upravo Kelt. Ali klanjajte mu se, prija mu to od prve strane.

agilni jesu te tukili u školi?
edit jebo te kelt lololo

Pa zajebavaj me, nikada me ovde nije ništa vređalo, ali da si počeo da mi se penješ na kurac, jesi. Ako si ti video kao plakanje to što se ne slažem s tobom, ti tako i gledaj, šta da ti kažem.

http://vipstarsevents.eu/wp-content/uploads/2013/09/JELENA1.jpg

A sada mi je dovoljno da vidim neke tvoje postove ovde i da mi bude smešno, ne možeš me dovoljno izzajebavati da to poništiš.

Celt je klasična pičkica koja druka drugove i iznosi prljav veš u javnost :)

a kelt ti dođe kao sin lokalnog tajkuna koji se druži sa klošarima jerbo hoće da osjeti gorčinu života. pazi sada kada mi klošari padnemo za paket trave pa nas četvrtaci pobanuju, a sin tajkuna i dalje ostane da jaše po forumu kekekek

ta gorčina je zato što bush nije opro guzicu jutros, celte :)

a kelt ti dođe kao sin lokalnog tajkuna koji se druži sa klošarima jerbo hoće da osjeti gorčinu života. pazi sada kada mi klošari padnemo za paket trave pa nas četvrtaci pobanuju, a sin tajkuna i dalje ostane da jaše po forumu kekekek

upravo :)

Paninaru šveca otišla drugome. Rađa sinove.

Rihino objašnjenje mi se sviđa više od tvog Kelte. Više je raw. Ti si se uplašio gvozdene pesnice, da te Agilni ne banuje.

nemojte se svadjati, pa vas dvojica ste najbolji drugovi

po tom sistemu i sajtovski nebojša stefanović slina a.k.a bohor ikonostat konkuriše za moderatorsko mjesto. podoban je prvenstveno agilnom, čobiju i ovoj plavuši pogubljenoj u sajber životu. idealan je za šljaku koja nije plaćena, a i značit će mu da postane neki kurac pa makar u ovom virtuelnom životu.
mada ima i ovih iz komentatorske sekte, cunt, profesor, onaj bezvzenjak bulgarakarov ili kako već. sve su to potencijalni krotitelji divljih životinja.

Riha glasu naroda! A šta misliš da nije možda Čavez u konkurenciji? On je podoban.