Prijava

mada ima i ovih iz komentatorske sekte, cunt...

Konačno neko da me se seti, makar i uz tipfeler
Rihitj :*

e, a bas sam se pitao desi ti na temi, dankane, obzirom da ima moderatora, sto bivsih sto sadasnjih. castim, naravno :)

Ženi se jadan, vrijeme ti je

направите мало простора за интермецо
https://www.youtube.com/watch?v=bO6ImjUW7Yg

Ту сам Пани, Анђеле :*

Но сам заузет, радим Прес Клипинг везан за тебе :)

samo klipuj, marvo. da nema takvih kao ti srbija bi stala :*

kakav je ovaj bušaman cavulja, nestvarno. neće da se zamjeri doajenu d-mola pa mene gura u vatru. cxava, ako čitaš, nemoj prihvatati kajzenove ponude da moderišeš. to je neplaćeni posao.
otpozdravljam cunte

Riha, jebiga, moram da mislim na druge stvari. 1500 din za voz do bg i nazad, da nešto pojedem, plus mojima u kuću. Razumi me čoveče.

Džaba piskarate, jedino je Dankan uspeo da utiče, te njemu prosleđujem ovaj predlog za nove moderatore:
- paninaro: uticajan, u zrelim godinama, pravi lider (dokazano), o duhovitosti nema potrebe da se komentariše, tu su znamenja, rezidentan je na sajtu, bogat, te mu novac nije problem
- boxer: mlađi i sposoban da bude pravi kontrateg učmaloj vlasti, čovek iz naroda, elokventan i u stanju da reaguje u sekundi, njegov humor nas tako često zasmejava, a katkad i natera na razmišljanje
- Rasni: komentar je u suštini nepotreban, ali samo ću dodati da po svim demokratskim principima određene populacije moraju imati svoj udeo u vlasti, a i NVO će biti zadovoljne

Dankane, iskopiraj ovo u svoj post, najbolje kapslokom i posle je potrebno samo malo pričekati.

razumem ja vas, al razumite i vi mene. plaćam onu dovojicu što kopaju, plaćam dva čuvara groblja, plaćam ljude koji me obaveštavaju. svi traže, ja samo plaćam. odakle?
bez zezanja. od moderatora brus je gospodin čovjek i naravno urad koji je školski primjer kako moderator treba da obnaša svoju funkciju.
edit: paninaro, bohor i rasni. slažem se. ovim bi se upotpunilo moderatorsko jezgro.
dankan je navodno dobar sa električarom, po difoltu povlač tezu da je govno od čoeka kekekke

DA PREVEDEM I OVIM SRBIJANCIMA

bez zezanja. od moderatora brus je gospodin čovek i naravno urad koji je školski primer kako moderator treba da obnaša svoju funkciju.

EDIT:
RAZMODOVATI CIKLONA I UMODOVATI BOHORA, PANINARA I SEMINOLU

ipak mislim da posjedujem kvalitete i ove druge dvojice tako da bi bilo dovoljno umodovati mene.

treba reći da je i ciklon dosljedan sebi, pa makar bio govno.

RAZMODOVATI CIKLONA I UMODOVATI BOHORA, PANINARA I SEMINOLU

I KOSTIĆA I MALOG PRSTA

Ukinuste rihu... A imao je još toliko za reći :(

Koliko treba biti bedan i drknuti čoveku ban zato što neće da se šlihta već kaže što misli. I to je sada vređanje...

Ovo ciklon govno, to nije vredjanje vec je ocigledno pisac hteo reci "sve i kad bi bio govno, barem je dosledan sebi", svak pismen bi to razumeo.

dankan je navodno dobar sa električarom, po difoltu povlač tezu da je govno od čoeka kekekke

Ако је банован због овога онда ме је срамота. Ја се нисам увредио, јер увек постоји могућност да је човек у праву. РИхо знам да гледаш, немам ја ништа са тим баном, сморио сам се и ја кад сам видео, јбг...

Sram me od ovog bana.

Није ми јасно толико ложење на модерисање, то је ко да се у школи ложиш да будеш редар.