Prijava

lol celt skida banove,pa razmodovan,umesto da budu razmodani ovi sto ih daju

nije, treba da se banuje kad je neko kreten. ne valja kad se moderatori osile pa misle da prave neku pravdu ili poboljsavaju sajt samo banovanjem. ne valja ni ovo sto sam ja radio a to je - nista. dobro kad se ima neka sredina, pa neki banuju a ja kenjam kad mi se ucini da preteraju, mislio sam da nikom to nece da smeta, al jebi ga, ja reko pogresio si, oni jesam jel, sad cu trazim od kajzena razmod, ja ovo ne mogu vise da podnesem.

hnjohnjohnjohnjo :)

promijeni ime u SWISS TONY sad, celte

ne raditi nista je skroz kul

modovi ne radite nista,sincerelly svi ljuti i ljubazni clanovi

dobro je celte, bar su ti bili uplaćeni doprinosi

e jebi ga paninaro, hteo sam da te odbanujem veceras sutra, al pretekose me :)

MODERATORI, AKO GLEDATE OVO A GLEDATE, ODBANUJTE PANINARA, BANOVAO GA NEKI DEBIL BEZ RAZLOGA!

ne mora, dobro mi je i na ovom nalogu. razmodovao si se jer ne mozes da istrpis pritisak, celte. ne lazi ove jadne ljude.

AKO GLEDATE OVO A GLEDATE

looooooooooolata

Nedostajaces celte :(

sto, necu nigde ja

Pazi sad kad bacim foru.
CELTE, ODABERI MI POSTER. A DA, HA HA
Okačite ovo na smešne komentare

Sajt nikada nece biti isti bez tebe kao moda, prijatelju dragi. Mozda je to zato sto smo iste nacionalnosti, pa je ovo malo emotivno uticalo na mene, ali moram priznati da mi je suza iz oka kanula. Verovatno cu napustiti sajt zbog ovoga. Videcu. Tesko mi je.

Sajt nikada nece biti isti bez tebe kao moda, prijatelju dragi. Mozda je to sto smo iste nacionalnosti, pa je ovo malo emotivno uticalo na mene, ali moram priznati da mi je suza iz oka kanula. Verovatno cu napustiti sajt zbog ovoga. Videcu. Tesko mi je.

http://i.ytimg.com/vi/Ois60CobLZM/maxresdefault.jpg

CELT BI ODANOVAO TILMA ZBOG REPREZENTACIJE SAD NEMA KO DA GA ODBANUJE:(

KURAC ĆE OD SAD ZEC BELI
http://i.imgur.com/utjmwic.jpg
ODBANE DA DELI

Meni je kelt bio kao brat

Dilane polako brate, sve šok za šokom. Nedavno si ujaka saranio zbog postera. Sad Celt, sta je sledeće???