Prijava

KURAC ĆE OD SAD ZEC BELI

Брате, да није овог коментара, не знам да ли бих икада обратио пажњу на Келтов аватар. Фора запамтио сам само комбинацију боја. Нисам гледао шта је на слици.

jel znas sta je na slici?

Zato Smarkov svaki znaš xua xua :-D

jedna od najboljih scena u istoriji kinematografije, sa klizovim skotskim akcentom, opisom cudovista, svetom bombom i uputsvom za njeno koriscenje u bibliji :)

Келт је једини модератор који је спамер попут нас. Осталима би испод части било да напишу СТРИЦ или Н00Б. Јер су прекул за нас сиротињу. Боље што ниси мод Келте.
СТРИЦ
Т
Р
И
Ц

jedna od najboljih scena u istoriji kinematografije, sa klizovim skotskim akcentom, opisom cudovista, svetom bombom i uputsvom za njeno koriscenje u bibliji :)

Буквално :Д

Келт је једини модератор који је спамер попут нас. Осталима би испод части било да напишу СТРИЦ или Н00Б. Јер су прекул за нас сиротињу. Боље што ниси мод Келте.

ovo mi lici na ono, kad neki lik sutne neku ruznu ribu sto mu samo bila za seks, pa joj drugarice ostavljaju na fejsu posle PREVISHE SI TI DOBRA ZA NJEGA, NECE NIKAD ZNATI SHTA JE IZGUBIO LJUBOMORNE DUSHE MOGU DA NAM LIZHU TI SI

S T R I C
T
R
I
C

Kad bi mi pisali СТРИЦ или Н00Б to bi izgledalo pretenciozno i isforsirano. Priznaj.

Celt je lažirao svoju smrt. Vratiće se Celt. Ko Arkan, da.

Ja opet cenim da je sam celt tražio ukidanje moderatorske počasti, čuj mene pošasti, počasti...

Брусе, не признајем! Један је Келт! Један једини СТРИЦ Н00БАРА међ модовима.

Келте можда личи, али ти свакако ниси ружна риба, нити те је неко креснуо од њих. Издржи, и покри се АНГЕЛЕ!

Samo da naopomenem uzvisene.

Odaberite mi poster

bruce džaba ti što držiš somun kada nosiš pedersku narukvicu. Trag ti odiše homoseksualizmom

Брус, ел то истина што Неша прича? Па ако је тако,мој аватар је онда стрејт, јбт.

Bio je smećar u lošem smislu te riječi ali nije bio i smeće za raziliku od pojedinih kolega.

Edit: Ili ga bar nijesam mrzio dovoljno dugo da to i postane...

Ja sam oduvek podržavao homoseksualce, to svi znaju.

Narukvicu mi je ćerka napravila posebno za taj performans. Da je rekla da nosim govno na glavi ja bi ga nosio jer ona ima pravo od mene da traži bilo šta.

Može li umod. Ne bi banovao samo bi brisao sranje postere.