Prijava

Heheheh necemo mi ovo skoro resiti...

Ne valja dati titulu onome sa najvise bodova po mesecu... Ja mogu da okacim 100 definicija za mesec dana i da na svakoj dobijem neto 2 poena i eto mi 200. A neko okaci 3 i dobije neto 60. Pa ko je kvalitetniji. Da se pitam lupio bih veto na ovo jer postoji dodeljivanje uloga.
Jesam hejter i bicu hejter!

Cerka je u pravu. Ako se bude gledalo po zbiru, pobedice onaj sa najvise definicja. A Surovi je u pravu sto se tice moje ideje o proseku. Tako da bi najbolje bilo da ovo batalimo.
Ono sto bi bilo do jaja je da se postavi mesecna lista za najbolju definciju, odnosno da u opciji Vrh - Najbolje Definicije postoji kao neki meni da izaberemo: definicija dana, sedmice, meseca... (mislim da je ovo vec neko predlozio, ali posto nije nista uradjeno morao sam ponovo da napisem)

Najbolja definicija meseca / nedelje / dana bi stvarno bila do jaja. Posteno. A i korisno.

Mislim da je lepa ideja.Podstaći će pisanje boljih definicija.

"onih koji se kasno prikljuce? neko ko dodje 3. u mesecu i ima jednu definiciju i prosek recimo 14-5 i bude najbolji???"

A da stavite neki minimum definicija, recimo 10?

Imao sam istu ideju ako Shaper al' sam mislio da ce biti preterano sa svim tim uslovima. Ako bi se tako organizovalo(sa minimumom), to uopste ne bi bilo lose. A i ne mora neka preterana nagrada, dovoljno je da korisniku u profilu pise "Pobednik za novembar" i negde sa strane na sajtu "Lista mesecnih pobednika" i resena stvar.

Ja sam i dalje da se gasi ovo.

nema potrebe da batalite, uvedite prosečnu ocenu
tj. broj stečenih poena podelite sa brojem datih definicuja
tako da će problem biti rešen

jel mogu ja da budem član sunca?

evo ja cu da se zrtvujem za cilj i bicu prvi "clan meseca".

Ja bih rado bila clan meseca,al mi ne daju moji zemljaci sa Jupitera