Prijava

nisam ni ja znao, ako možeš bombaš malo opširnije o tome, zainteresovao sam se sad

Druže Protić je ako ga možemo uopšte smatrati političarem najobrazovanija glava na političkoj sceni koja je inače prebedna baš

koliko god se slagao ili ne slagao (mada je do negde 2010. 2012. uglavnom bilo ovo prvo) sa Draškovićem, Protićem, Čankom, uvek sam voleo da ih gledam u emisijama jer poseduju visoko obrazovanje, inteligenciju, harizmu, čak i smisao za humor, ne mogu uopšte da se porede sa nekim likovima tipa Janković, Jeremić, Đilas, a da ne pričam o Vučiću, Vulinu, Dačiću i ovima danas koje ne mogu očima da vidim

Onaj Janković da poseduje barem trunku od navedenih osobina koje su imali ova trojica, pa i Đinđić recimo, sad bi bio na 25% već sig (sig)

Protic je zesce upropascen talenat, megaloman, potpuno nerealan covek. Odsustvo realnosti ga je kostalo karijere koju je mogao imati. Mislim na politicku. Zao mi je sto pored sjajnog obrazovanja vidim jednu potpuno promasenu pricu. Ima vas dosta mladjih koji se ne secate njegovih lutanja izmedju potpune liberalne price i krajnje desnice. Jedino sto mu priznajem je apsolutna i nepatvorena mrznja prema Seselju i Slobi.

"Šarlatan, čovek spreman da ide ispod svake granice pristojnosti, bruka i sramota za ovaj narod", Protic o Seselju, apsolutna istina. Bio je u prici sa Cankom, bio je kod Velje potpredsednik, jedan od prvih sa Dss-om ako se secam, pljuvac zapada i istoka, jedini covek koji je za manje od parmeseca smenjen sa mesta gradonacelnika Bg, secamo se i njegovog angazmana na mestu ambasadora u Americi gde je sastavio par meseci ako se secam, znam da je bila prica da su Ameri trazili od Djindjica da ga skloni jer je bukvalno imao sumanuto ponasanje i psihicke probleme...

Sve u svemu covek koji dosta zna, ali mu je u glavi jebeni patispanj i nisam siguran da i sam ima formirane stavove o tkme kako sta treba raditi.

mada nikada necemo saznati pravu istinu o njegovoj poziciji u dosu, sto znaci da se nesto krije sto mu verovatno ne ide u prilog, pretpostavljam nesto u vezi njegovog licnog ponasanja i zivota... Poput ovog Marica psihijatra sto su ga smenili iz Nigerije, matori je dovodio klinke sa ulice prcao ih u ambasadi na kanabetu, pravio orgije tamo jebeno....

možda se to tamo tako radi, čovek samo želeo da se uklopi, da bude prihvaćen .
ne treba unapred suditi

Pa ša tu ima loše jebote hahah
Protića bih držao oko 4 komada u svakoj debati i političkoj emisiji pankas ovi krenu da laži izvadiš Protu iz rukava da ih postidi

Ovo što Tronožac kaže je tačno

протић је биолошки отац пеђе гњатића

Ima vas dosta mladjih koji se ne secate njegovih lutanja izmedju potpune liberalne price i krajnje desnice.

не сећам се али то ради и сада у сваком интервјуу, чак је способан да у истој реченици иде у екстреме и ја не знам више шта о њему да мислим, или је жешће полупан или је лицимур невиђени

дају му реч он прича пет минута све како је објективно и са чиме могу чак и срби авериџи да се сложе иако нисмо познати по објективности онда удари зарез па после њега одвали нешто тако аутошовинистички и дебилно да оно пре тога пада у воду и сви су у фазону дај шта сере овај оволико и увек смо само ми криви а највише комунисти (добро са тим се слажем) а сви остали су мице и нико нам не жели зло него ето ми започели па су морали да нас ударају по ушима

а овај анђелковић је гостовао са гњатићем у оној емисији
случајност?

bilo je dobro kada su protic i batic imali trip koji se zvao demohriscani.

ne verujem da je licemer, nije mu to u krvi, jednostavno je konfuzan i nepovezan

Ja ga cenim otkad je izgazio Johna Bosnica na Balkan Info. John Bosnic najantipaticnija glava, poziva na incident

Habaha koja je glavica ovaj Lepi bas je gotivna glava

Na 2:14 kad krene da prica o dogadjajima u czu i kako se ispravno docekuju ljudi u zatvoru hahah carski

Šta ti je moć televizije. Prelagano prodaju priču da treba da prihvatimo Albance kao komšije i kako malo znamo o njima. Pa jebate
Solidnu svotu novca bih izdvojio da udjem sa palicom aluminijumskom u studijo
Ima istinw ovde oko Đinđića ali druže nemoj mi te priče
https://youtu.be/JLJV-1KVS4s

Elem
Teša nikad veći debil haha baš al Radovan je jako pametna glava rekao bih i gospodin nadasve
https://youtu.be/XjWadnoZNio

Jel vam zao vremena kad gledate tesu marica i njihove sizofrene goste?