Prijava

Je l stvarno ovakva prostorija postoju u rekovcu? MA JEL MOGUĆE?

Nato, Agi obećo da će dodabere defku o rkc. Treba mu skrenuti pažnju. Ja sam delom Albanac koji ozbiljno shvata kad neko da reč.

Pa jebote, uradio sam ovo maločas, pre nego što sam video ovo. Koji trip :D

I na Fb turio, jelte.

HAHAHHAHAHA KUKU PA ONI ĆE DA ISPIZDE SAD

Hahaha. Sreca te nemaju komp u rekovcu pa nece biti hejta.

Pa zar baš to nije prekrasno?

Crni Agilni pa tebe će vilama da izbodu.

Predsednik mesne zajednice ima komp i dial up internet agilni najebo si videces za tri dana ljutu ekipu na frezama ispod prozora

Изрекламирасмо Рековац. Сад кад Кинези виде све ово па нагрну тамо.

Nemate pojma, prave ljudi vino pa raskivaju. Priroda vr. Sta vise treba jednom coveku?
Dobro, od 75 godina lolo

Пази ово: Рековац има 32 села, по површини је веома велика општина, али тај трогуао између Крагујевца, Крушевца и Јагодине је покривен изузетно неравним и уским путевима, плус што можеш лако за да залуташ. Брже се стигне од Београда до Јагодине него од Јагодине до Рековца. Можеш да имаш брз ауто, самоубиство је возити брже од 60 по оним џомбама. Лети имаш осећај да пролазиш кроз неку прерију у Тексасу колико је оно све мало урбанизовано. Да се разумемо, ја поморавска села обожавам, али путеви су ужасни.

Ono kad žensko prođe kroz Rekovac. Nek napravi neko reakciju.
http://www.dodaj.rs/f/3i/Z2/4LshcUQv/animation-2.gif

nisam čitao temu skroz al jesam li ja jedini koji je primetio grešku na njihovom sajtu gde umesto predsednik piše "prdsednik"

Ja imam kolegu iz Tečića, to je u Rekovačkoj opštini. Završio etf, pola imovine rasprodo dok je završio ali završio. Cela opstina sa svim pripadajućim selima čekala da zvrši nikad nisu imali inžinjera u opštiniČim je završio odma ga turili da bude direktor gradskog gradjevinskog...nit je grad nit šta grade al boleo ga tuki jedno 5 godina...sad je neki kurbu jagodinskoj distribuciji..