Prijava

Marko, treba Kajzena obavestiti ako već nisi.

Нека, да видимо господу шта ће да кажу на ово. Кајзен док дође на ову тему можемо сви помрети од старости.

Циклон је већ неколико пута рекао да му се не модује више

Јебат га, нисам у току...љољо
У сваком случају, капирам чоека зашто му дојадило... Да не серем превише, качим се за теме које нису толико битне... Да их треба сменити-треба...
Сад, што сви остали немају образа и што им је стало до модераторске позиције, то је друга прича, и штета а сајт, јелте... Било би ми драго да Кајзен бар једном у животу реагује кад се чланови буне и негодују...

Izdrkao sam (ne valja dozvoliti testosteronima da se mešaju), PA CU SAD DA NAPIŠEM SVOJ SUD

Немам појма, вероватно да опадање сајта има везе са неким модераторским одлукама, али ја сам на њему прилично често, никог не напушавам, нико ме не банује, никоме од модератора или утицајних чланова нисам радио анилингус, фелацио или кунилингус, ни због чега. Кад ми је једном допиздело, звао сам људе да бојкотују логовање на неко време, а сви су ме зајебавали. У суштини, баш ме брига сад.

AJ TIŠINA SVI OSIM VALDEMARA, DA BUŠMAN DA SUD

Било би ми драго да Кајзен бар једном у животу реагује кад се чланови буне и негодују...

Ово.

Normalno da nisu svi modovi problem, neko reče. Treba da moderiše neko ko je svaki dan na sajtu i prati stvari ako već moduje a ne da dolazi svakih 7 dana i banuje po 10 ljudi kad god dodje.

Volim ljude koje vide vise...to jest koji shvataju...koji znaju. Volim ljude koji vide, to jest, kao Vucic ili Milos Bikovic. Ljudi koji vide, koji znaju, volim ljude koji su kao Ahil koji vise vide vecnu slavu nego srecan zivot samo daleko od toga ne bas tako ali ljude koji, kojima trenutno nije vaznije, koji vide, poput aleksandra makedonskog, volim ljude koji shvataju velicinu i da biti veliki znaci da je veliki drzavnik onaj koji se pamti, volim takve ljude koji shvataju, volim umetnike volim zivot, volim ljude koji shvataju da je to ono sto zaista vredi, volim sto postoje takvi ljudi, volim sto ih ima

Treba da moderiše neko ko je svaki dan na sajtu i prati stvari ako već moduje a ne da dolazi svakih 7 dana i banuje po 10 ljudi kad god dodje.

Видиш, праве пиздарије ови што су по цео дан ту, замишљам их као оне чуваре у затвору што рефлектором ноћу траже бегунце. Ове што не долазе боли курац одавно, не знам ни што су модератори кад их је већ доста размодовано због неактивности.

Svaka čast moderatorima za samo par meseci.. Ne čekaj.
Koja normalna osoba bi provodila vreme gledajući glupe postere i reakcije a i definicije, brisala ih i vodila računa o njima DŽABA!?

Ne znam što toliko ti sereš kad si bio moderator i kao što i medju njima ima govana tako ima i medju autorima, sad što se neko uvredio jer je banovan na 3 dana ili mu nisu odabrali defku a sebi jesu BUHUUU idi plači mami..

jebe mi se da ispadnem dupeuvlakač, ali je ne vidim nijednog iole normalnog autora da može da bude moderator i da se bakće sa svim tim i još da ga napušavaju a da on ti prima sa osmehom na licu i da gleda neku pravičnost iako ima jebenu moć da ga banuje do 3015'te.

Postavlja se krucijalno pitanje da li smo mi autori počeli da jedemo govna jer su moderatori krenuli da seru ili su moderatori krenuli da se seru pa su autori počeli da jedu govna pa onaj ko se zasiti napusti sajt. Ne znam, mnogo moderatora se promenilo kukalo se i 2010te ali onako objektivno je da je dosta ljudi zasitio sajt a da su novi naraštaji degenerici. poyyy

ЗА!
кад се сетим да сте мене (и успут још неке у пакету чини ми се, дал боксера) бановали на 30 дана јер сам окачио слику (а тих пар слика буквално сви имају и каче свуда) кузманове швеце са жајковим фотошопом левел сунђер боб жути картон, који се тих дана вртео на чету. ееееј жајков фотошоп па још на теми о размени тих истих слика прелол

kad je jebac bio mod secam se vrhunske je postere i reakcije odabiroo plus je bilo ono kladionica takmicenje sa banovanjem vise sam se zabavio tih par dana no poslednjih 6 meseci :'(

Саншајне, не иде да се тражи размод Агилног и Курајбера само, нема смисла... Плус, толико су се једни другима увукли у дупета да ће да изврше самоубиства ако неко од њима драгих колега модератора буде размодован... Част изузецима међ ондулаторима, али, ово више не иде вако... Превише је лизања, бале на све стране, постоји могућност клизања и ломљења кичме, никоме се не борави под таквим условима, јелте...

Ovako - nisam za glupav način iskorenjivanja stvari po sistemu razjebi sve, pa rasej ponovo.
Nije to rešenje jebiga. Ne možeš da razmoduješ Ciklona recimo, ili Vidru i Remca, zato što je Agilni nemač pojma u moderisanju, ili zato što je Natnat apsolutno u dubokom ofsajdu kad god pokuša da ocenjuje šta je kvalitetna zajebancija, odnosno svega što nije Eva Ras level.
Glupa je ccela ta fama lova na veštice.

Jednostavno treba objasniti Bajagi i Evi Ras da je matine zajebancija u Trezoru i to je to. Eventualno odjaviti ove impotentne tipa Smare, koji brani ljudima da se zajebavaju na njegovoj debilnoj teretana temi, a svuda ostalo vrišti od spema.
Džoni, sa kojim sam realno u najboljim odnosima, da jebeno prizna da se sjebao što je odbanovao Tilma. I da ga trajnuje jer je lik psihopata, ili da se razmoduje.

Što se ostalih tiče, stvarno ne mogu da serem. Ne volim kolektivnu odgovornost, jer u ovom slučaju se ne radi o kolektivu.

Мора се стати на пут овоме Саншајне јер могу довући још ненормалних у тај модераторски тим, знам јер сам гледао форум и видео кога све предлажу да буде неки курац овде. Кога ће Кајзен новог да убаци немам појма, вероватно никог јер сам скоро па убеђен да ово неће проћи, ретко ко је остао да није пуко са живцима, ал ето боље два чекаоничара него један коментатор.

И занимљиви су савети модератора које су мени давали ономад, као немој брт да се издркаваш много пусти их, ја кулирао јбг, мало чачкао ове чекаоничаре скидајући им аватаре, они ме друкали Кајзену, овај ме смарао свако мало због тога и јебига играо се. И онда ти исти што су ме смарали како сам сујетан раде грђе него ја.

Sansajn odluci se sa kojoj pricom si ovde lol
Saće par modova da dodje i da kaže
JAO RADO BI SE MI RAZMODOVALI ALI KAZAN NAM NEDA A I POVEZANI SMO KO CREVA NE MOZEMO JEDNO BEZ DRUGOG U MOD TIMU.

Одлицхан проблем, свака цхаст!

Подржавам!

U svakom slučaju, neće ova tema mnogo promeniti.
Meni je kap koja je prelila čašu beznađa činjenica da me je Eva Ras sama banovala za suptilno zajebavanje, a da je pritom ona mene nesuptilno vređala bez da sam joj se obratio. Jedan od većih blamova u istoriji moderisanja.
Nazoveš autora mentosom (sramota me ovog izraza), on te malo natovari bez da te je nazvao mentolom ili mentosom - ti ga banuješ.

Puna podrška od Šomija kajgane.

Šomi kajgana