Догорело.

  1. Сантјаго Коровјов
    Или не побанујете чекаоничаре трајно.

  2. Можемо сад да закључамо тему или ћете још мало да издушујете?

    Zaključaj teretanu. Razmoduj se. Otključaj teretanu. Uđi u nju. Zaključaj se. I samo cepaj.

  3. Jedna stvar me samo zanima. Na kog moderatora će spasti na kraju odgovornost za ovaj poslić:

    UKOLIKO FK CRVENA ZVEZDA OSVOJI TITULU PRVAKA SRBIJE U SEZONI 2014/2015 TADA PAKO JUGA NOSI NA AVATARU POGRDNE PAROLE SA DERBIJA NA RAČUN GROBARA U PERIODU OD 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DOGOVOR NA SCENU STUPA DJONI KURAJBER I BANUJE GA 100 DANA. UKOLIKO FK PARTIZAN TAHIROVIĆ STOLARIJA TELEKOM VIP MOBIS OSVOJI TITULU U SEZONI 2014/2015 RASNI NOSI UVREDLJIVE PAROLE NA RACUN DELIJA 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DJONI GA BANIRA 100 DANA.
    IMA PRAVO I DA SE NAPIŠE OPKLADA NA AVATARU.

  4. Kad budete htjeli da zaključate temu ne zaboravite da ugasite svijetlo.

  5. i da obližete žice od prekidača

  6. Или не побанујете чекаоничаре трајно.

    Tako je. I da vratite ovu temu da glasamo koji će biti ti banovani.
    http://vukajlija.com/forum/teme/65330-stop-daunu-na-sajtu-vol-2
    Kiss Army, Pani, Tufer i Rasni prvi na listi samo dok dodje nova uprava

  7. Smare jesi duhovit.
    Rixa, Glavni, Pseto i ja smo još banovani?
    Treba Reme da vam kaže ko za rasnog sad da treba na vreme njega srečiti dok ne popeni 10 ljudi do bana ili će te to sami u buduće?

  8. Zaključaj teretanu. Razmoduj se. Otključaj teretanu. Uđi u nju. Zaključaj se. I samo cepaj.

    Хехе вицкасто.
    Ноуп :)

  9. Ajmo nema zakljucavanja dok ja ne dobijem krunu na posterima!!!!!!!
    Jer sam dete ratnog profitera

  10. Smare znaš da si mi okej lik ali imaš dedamraza na avataru brate to se miče poslije srpske nove godine odma

  11. Smare samo cepaj belo meso. To ti je dobro za teretanisanje. Živine imaš više nego komšiluka, iskljucaše ti felne, tako da za definiciju ne mora da brineš. Samo cepaj, kralju humora

  12. KAIZENE PRODAJ SAJT BUGARSKIM ILEGALCIMA I SPASI SEBE !!!

  13. Đoto
    KAIZENE PRODAJ SAJT BUGARSKIM ILEGALCIMA I SPASI SEBE !!!

    http://www.cikaskisrbi.com/

  14. Jebe se vama, valja nagovarati urrada da se razmoduje.

  15. CIKLON PRODAO MODA KUPUJE STAN U BEJOGRADU.

  16. Ajde zaista da probamo da rasturimo sajt ovim putem bez hakovanja i tih gluposti uz pomoc modova. Mozda sutra osvanemo u nekim novinama. Pa svojoj deci pricamo kako smo bili aktivni ucesnici neke revolucije. Msm jes ovo online ali ovo je pocetak online revolucija, bicemo pioniri u necemu barem. Sto se mozda kasnije pokaze da ovo u opste nije mala i beznacajna stvar.

  17. Smare znaš da si mi okej lik ali imaš dedamraza na avataru brate to se miče poslije srpske nove godine odma

    Заборавио скроз, ако ми вјерујеш :)

    Smare samo cepaj belo meso. To ti je dobro za teretanisanje. Živine imaš više nego komšiluka, iskljucaše ti felne, tako da za definiciju ne mora da brineš. Samo cepaj, kralju humora

    Ја нисам ође да бих тебе забављао својим хуморескама, јер ни ти то ниси успио откад сам се регистрова' ође :)
    Нећете спемоват' теретану и то је то, лагано :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.