Догорело.

  1. Лукс, Профа нови и Нат да се врати.
    Мој небитни предлог.

    A nećeš ga gledat pa da ti je na oči ispa.

  2. Alo bre Džoni koji Buš i Fender slušaš pseta sa pola mozga a da nisi ni pročitao da sam sa Fenderom završio diskusiju u dva posta. Pročitaj prvo jebo ga ja, pa čitaj šta piše Pseto majke ti. Au jebote to je problem tvoj.

  3. Pa naterao si me na to majmuncino jer na svakoj strani ima 4 tvoja posta. Koliko god mislio da su ti postovi smisleni i ekstravagantni-nisu jer posle 88-og jebeno smaraju i ne dozvoljavas nikome da diskutuje. Sisaj kurac uostalom sta te boli kurac dal sam zdrav il ne? Dodji uostalom pa proveri da li sam zdrav i da li su mi svi organi vitalni nemoj da glumis ovde neki daun senzor

    Edit: prvo si napisao da sam inteligentan a posle sa pola mozga u razmaku od dva minuta
    edit 2: ne mogu da stignem da iznesem predlog jer zatrpavate a iza pocetnog posta i dalje stojim
    edit 3: mogao bih da se napusavam sa tobom od jutra do sutra i javi se slobodno kada ti bude do toga samo ostavi sada ovu temu da ljudi probaju da izguraju sta su naumili ili neka se zakljuca jbg

  4. Citam temu, i ne verujem sta su neki pisali ovde.

  5. Ne vredi Pseto, nisi najbistriji. Nisi zlonameran. Ali nisi najbistriji. Ne glumi vođu revolucije i ne određuj ko će šta pričati, jer bez nas par koji su podržali halabuku, tvoje slovo bi se čitalo koliko i kada nisi smeo da šukneš i nadao se da će Bohor da se umoduje.
    Bavi se problemom, ako ti je stalo, a ne glumi vođu dosa

  6. Od neke desete strane nema smisla ni čitati ove ozlive bljuvotina seratora i kretena koji su neradom modova i doveli sajt u stanje u kakvom je trenutno tako da uzalud nam trud svirači tumor je zahvatio i vitalne organe sajta i možemo samo čekati dan da se oprostimo i ispratimo ga na neko bolje mjesto gdje nema retardiranih klinaca, crnogoraca i turbo folka. Modovi koji kažu da ok obavljaju svoj posao trebali su podjeliti najmanje 10 trajnih banova samo na ovoj temi za ostalo da ne pričam.
    Pic upada u pola rasprave i vrhunac negovog doprinosa je jebanje nečije sestre, ovi mali gmazovi krle, rasni i ekipa nisu sposobni da sklope rečenicu pa komuniciraju slikama, braćo to rade i majmuni u laboratorijama niste izmislili ništa novo, a old skul jebači sajta i dalje pucaju priče kako smo reme i ja harali.
    Znači jedina stvar koja možda može da bar malo popravi stanje ovde je jedna velika generalka sajta. Zasukati rukave i očistiti svo đubre pa pokušati ponovo.
    Tako da dragi modovi a i autori koji su za neku promjenu ja bi predložio da se narednih desetak dana posvetimo tom velikom spremanju.
    Gazda ako ovo čitaš jebeno te molim da se i ti malo aktiviraš i da bar jednom sedmično uđeš pogledaš šta muči članove, da usvojiš neku ideju nisu sve toliko loše.
    Znači otvorite temu gdje ćemo zajedno da odradimo to čišćenje izmeta, tražiti loše definicije,postere, reakcije i autore te ih zajedničkim snagama baciti u septičku jamu gdje im je i mjesto.
    I na kraju opet i opet da se obratim gazdi JEBO GA ŽIVOT ZAR JE TOLIKO TEŠKO DA USVOJIŠ NEKI PREDLOG LJUDI KOJI OVDE VISE I PO 12 SATI DNEVNO.

  7. Pazle, ako tebe boli kurac, mene boli još više...msm, da se razumemo.

    EDIT: Ja, recimo, ne bih imao ništa protiv da ti budeš moderator, oprečna mišljenja o lobanjama vazda znače da makar nešto i vrede:)

  8. Znači jedina stvar koja možda može da bar malo popravi stanje ovde je jedna velika generalka sajta. Zasukati rukave i očistiti svo đubre pa pokušati ponovo.
    Tako da dragi modovi a i autori koji su za neku promjenu ja bi predložio da se narednih desetak dana posvetimo tom velikom spremanju.
    Gazda ako ovo čitaš jebeno te molim da se i ti malo aktiviraš i da bar jednom sedmično uđeš pogledaš šta muči članove, da usvojiš neku ideju nisu sve toliko loše.
    Znači otvorite temu gdje ćemo zajedno da odradimo to čišćenje izmeta, tražiti loše definicije,postere, reakcije i autore te ih zajedničkim snagama baciti u septičku jamu gdje im je i mjesto.

  9. Znači jedina stvar koja možda može da bar malo popravi stanje ovde je jedna velika generalka sajta. Zasukati rukave i očistiti svo đubre pa pokušati ponovo.
    Tako da dragi modovi a i autori koji su za neku promjenu ja bi predložio da se narednih desetak dana posvetimo tom velikom spremanju.

    Podržavam.

  10. Evo ovako, video sam Busido, ali cisto preventivan post. Statisticka gresko, ako ces da budes profil koji "iznosi misljenja nekoliko autora" neces koristiti izraze tipa "majmuncuno"

  11. Pazle, ako tebe boli kurac, mene boli još više...msm, da se razumemo.

    Sujeta iz tebe izbija u gasovitom stanju...

  12. rasni i ekipa nisu sposobni da sklope rečenicu pa komuniciraju slikama

    Treba pustiti rasnog da malo osveži temu nekom slikom ili vertikalnim stricom, previše je zbijenog teksta i preveliko je opterećenje nad očnim jabučicama.

  13. Loksi
    Što se tiče sajta, da bi bilo neke šanse da imalo živne, možda bi se trebala ona "bela verzija" vratiti, šta znam, meni je bila kul, iako je većina tad bila protiv nje.

    Umro sam.

  14. Ne vredi Pseto, nisi najbistriji. Nisi zlonameran. Ali nisi najbistriji. Ne glumi vođu revolucije i ne određuj ko će šta pričati, jer bez nas par koji su podržali halabuku, tvoje slovo bi se čitalo koliko i kada nisi smeo da šukneš i nadao se da će Bohor da se umoduje.
    Bavi se problemom, ako ti je stalo, a ne glumi vođu dosa

    Mislim da sam ti unapred odgovorio editom gore ali opet cu, nije frka samo ovaj put pazi na casu.
    Nikakav ja nisam vodja nego sam trenutno na sajtu kao sto je to bio Marko u trenutku otvaranja teme.
    To da nisam smeo da suknem cu preskociti kao jednu od tvojih psiholoskih analiza jer ono, zabole me da se pravdam.
    Problemom se bavim, cak sam jedan od malobrojnih.
    Ako i dalje zelis da polemisemo pisii u pvt ili na fb(trazi mi profil u pvt dacu ti naravno) jer je ono sto ja pokusavam da temu vratim na pravi smer.

  15. Sujeta iz tebe izbija u gasovitom stanju...

    Hvala ti na toj analizi, pomogla mi je da prebrodim pomenuti kompleks :*

  16. Ja bih uveo da kada se banuje originalni nalog, svi njegovi duplaci dobiju isto toliko... Koja je poenta da banuju original zbog vredjanja na forumu, a onda ovaj dodje sa duplog i nastavi?

  17. Pseto je iz Bečmena i ne ume da se drugačije obraća. Ali nije zlonameran, ne vređa me to majmunčino, tako da opušteno.
    Poenta je da se na taj način sada pravi grupa koja ima jedno mišljenje bez izuzetka. To je ok, bar neće preljevati njih dvadeset. Koliko sam shvatio to je grupa svih potpisanih da se razmoduju SVI.
    Mada nešto sumnjam da svi potpisani dele to mišljenje. Prvi Kelt nije za razmod svih bio sa te liste.

    Malo da se odredi ko je tačno iza profila gde je Pseto.

    Ja sam, što je rekao princ od Bečmena, 88 puta rekao šta treba da se menja i na koji način. Dakle ne lovom na veštice, već konkretnim potezima, plus razmodom većine - ali ne svih.

    Malo više zajebancije nije na odmet.
    I neke ekstremne stvari koje bi reanimirale sajt.

  18. Ја не знам дал ви схватате да је проблем сајта нерешив? Само је поправљив, и то за типа 10%. Мада би у овом случају и то представљало огроман напредак.

  19. Dzoni pseto je ovde. Kada mi se ne bude obratio sa "nisi bas najbistriji" itd necu ga ni ja vredjati.

  20. Uvedite erotske reakcije, da vidite što bi bilo posjete.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.