Prijava

vrlo interesantno sijalice. potrebno nam je još bliskih insajd informacija sa terena ko ima.

Ma spinuje se svaki dan, nije to problem. Ako Vučiću kažeš "pa pola Jata je dato besplatno breee", on će reći "JAT JE USPEŠNO PREDUZEĆE KOJE IMA ODRŽIVO POSLOVANJE, A VAMA AKO JE ŽAO ŠTO JE JEDNO NAŠE PREDUZEĆE USPEŠNO E ONDA"...

A i kažu privatni autoprevoznici da su po 8-9 vanrednih linija uveli relacija adm. prelaz - Subotica. Ali, ne isključujem ništa. Sem kompa, umoran sam, jbg.

E da, zaboravih da dodam, svi ostali Šiptari koje ona zna da su otišli stvarno nemaju za leba da jedu, samo ovaj što je poslao porodicu ima kinte kol'ko hoćeš...

pročitah negde, ne znam kolko teorija pije vode, da su krenuli u priličnom broju da ih regrutuju za rat u maćedoniji koji bi, kao, trebao da krene nekako sproljeća, pa otud bežanija...
mada, nekako mi deluje nategnuta pretpostavka. taj što ga regrutuje ima načina da spreči da ovako masovno i organizovano pale

a možda prosto krenuli u brisel da proslave dan zaljubljenih

pa vode i decu na dan zaljubljenih razumljivo

hehe kapiraš decu na dan zaljubljenih haha pošto su šiptari kapiraš haha :D

jebem li ga šta je razlog
u svakom slučaju je neki jako čudan scenario

Kod Šiposa se ovakva migracija ne dešava spontano i neorganizovano. To je sigurno, sve ostalo će vrlo brzo da se sazna šta god da je.

makedonija je jedna od najšugavijih zapadnjačkio belačkih hrišćanskih država, rupčaga kojoj nedostaje samo poslednji udarac da je potpuno raskanta. skroz je realica da su šiposi tu usmerili spoljno polit. pažnju.

Prvo Mk, pa CG, a na našu stranu bar do Niša. Veliki su to apetiti ...

jebo im ja mater bugarsku
dok im šiptari heklaju svilen gajtan čokalije dižu viku na srbe
http://i.imgur.com/idTmnbZ.jpg

a šiptarski ženski toma apeluje da ne idu
http://fakti.org/globotpor/siptari/jahjaga-u-urosevcu-pozvala-siptare-da-ne-beze-na-zapad

Ovaj bilbord je vrh. Sami su krivi ako puste da ih truju protiv Srba, da te podsetim, Maćosi su prvi na listi omiljenih naroda kod nas, osim ako sociološko istraživanje nije promašilo temu.

Ponestalo im orasa za bakljav.

1. Šipac ode, krene da zarađuje, šalje koji evro porodici dole da ne umre od gladi, ovi kupe leba, država uzme procenat na prodani leb.
2. Mađar nafata Šipca. Sedne za sto, jede gulaš, i seti se da je Šipac morao da pređe čitavu Srbiju, kaže to drugima, to stigne do vrha Mađarske, EU kaže Srbiji da stegne kontrolu, Srbija stegne kontrolu, kažu Šiptari PA KAKVA GRANICA AKO NAS NE PRIZNAJETE OPAAA
3. Srbija u govnima, sve se živo prodaje, ali EJ ŠIPCI NAPUŠTAJU KOSOVO VRATIĆE SE SVETA SRBSKA ZEMLJA, OJ KOSOVO KOSOVO ZEMLJO MOJA VOLJENA
4. Mađari odvezu Šipce nazad u Srbiju, ovi ne smeju nazad na Kosovo, nasele se u Srbiji, obogate svet za još jednu albansku tvorevinu.

1. Šipac ode, krene da zarađuje, šalje koji evro porodici dole da ne umre od gladi, ovi kupe leba, država uzme procenat na prodani leb.
2. Mađar nafata Šipca. Sedne za sto, jede gulaš, i seti se da je Šipac morao da pređe čitavu Srbiju, kaže to drugima, to stigne do vrha Mađarske, EU kaže Srbiji da stegne kontrolu, Srbija stegne kontrolu, kažu Šiptari PA KAKVA GRANICA AKO NAS NE PRIZNAJETE OPAAA
3. Srbija u govnima, sve se živo prodaje, ali EJ ŠIPCI NAPUŠTAJU KOSOVO VRATIĆE SE SVETA SRBSKA ZEMLJA, OJ KOSOVO KOSOVO ZEMLJO MOJA VOLJENA
4. Mađari odvezu Šipce nazad u Srbiju, ovi ne smeju nazad na Kosovo, nasele se u Srbiji, obogate svet za još jednu albansku tvorevinu.

^ Mogu li ovde da dođu neke kotrljajuše šiptarske glavice u stilu "beg s Kosova" ?

Izvanredna ideaj đoto al taman se spremam da legnem... sačekaće do sjutra (glavica iz parade se kotrlja (nekoliko njih tačnije...)

Al iskreno nijesam očekivao da će ljudi na vukajliji da se naprže na priču o tome kako Albanci planiraju neki džumbus na ovaj način...

Šta mislite vi da radi državna bezbjednost? Pa znalo bi se za ovo godinu dana prije nego se sprovelo u djelo da je nešto iole ozbiljno a ne da se ćuti o tome... a ćuti se jer je naravno nebitno.

Imaju ljudi pravo da se sele đe oće samo vi imate trip da kad god se neka familija u krugu od 500 kilometara oko Srbije preseli da planira da kolonizuje Srbiju kroz par generacija.

tl;dr: previše kuririšete

Koja državna bezbednost ?