Prijava

Bejah prisutan skoro kad je neki lik prelamao dete od batina što fazon dobilo 3 iz matematike, a kao da će mu ta škola nekad nešto značiti. Umesto da puste decu da budu deca, retardirani roditelji nabijaju pritisak a ne vide pola miliona ljudi sa diplomom bez posla. Watafak

Đeca da uče, čkole da završe, pa da idu u beli svet, da mamama i tatama šalju devize.

bolje da uče pa da postanu doktori ko celt, vidi njega, šta mu fali?

slazem se sa paninarom

đecu treba motivisati i pokazati im razlog zbog čega treba da uče.
Prisilom se dobija gomila pretučenih pavijana koji odrastu i onda svojim frustracijama i pokvarenim mislima zagađuju svoju okolinu.
Ko ker sa lanca pušten

vidiš, ovo što kaže Nash donekle objašnjava celtovo ponašanje...

đaci i studenti da se banuju odavde dok je školska godina
da damo doprinos

Ovo sto kaze direktor. A, realno, ne mogu svi biti "uceni"...

Ne treba sigurno decu pustiti kao sa lanca, ali ne treba vršiti pritisak na nekoga ako vidiš da je osrednji. Ko je talentovan treba mu razvijati kreativnost i podržati ga, i to je sve. Niko još nije završio ETF, medicinu i slično ako nema potencijal, bez obzira koliko ga batinali.

Ali baš je dosta ljudi koji tako postupaju, da ne kažem 90%.

Nego ne vidim koji motiv roditelja tera da decu muče kad diploma ne vredi ništa...? Kapirao bih da čim završiš faks kao posao ovo ono, ovako nije mi jasno. Jedino ako se vodi trvenje među tim roditeljima, tipa moje dete bolje od tvog i onda on dođe kući i prelomi dete što ima slabije ocene od komšijinog, što je opet degenski. Bolje da započinju neki biznis, pa da deci ostave makar neku radionicu ili slično, da nastave zanat.

naravno da diploma vredi, i naravno da neces naci posao ako si nesposoban i glup ko kurac ili ako imas diplomu kurtonskog faksa i strucan si u oblasti koja nikome ne treba

Diploma ne vredi, jeste, ali se nadaju da ce vrediti kad je budu dobili. Ma sta i vredi diploma ako se ne zna posao. Ali ipak boli kad je neko ko je zavrsio osnovnu sef a neko sa diplomom fakulteta nije. Jebi ga, ne ceni se i to je to.

Budite ljudi uplatite mi neke donacije da kupim diplomu, nisam ja za učenje.

ODO' DA ŠTREBAM RUDARSTVO...

виш да исфрустрирано говно лечи своје неуспехе на детету. вероватно је копач јама.
Фазон родитељ је успешан па мораш и ти, или ако није успешан јебига онда опет мораш ти да извлачиш просек.

da se đeca vaspitavaju ko brus vejn. samo ono što je u njihovoj sferi zanimanja.

Pa diploma ne vredi ovde, ali da li ne vredi i preko grane?

Niko još nije završio ETF, medicinu i slično ako nema potencijal, bez obzira koliko ga batinali.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Mnogo mešaš radne navike i "potencijal", tj. razumevanje i želja da nešto učiš, i sposobnost da istovariš nabiflano po potrebi.

Problem je što se uči za tu diplomu, koja je cilj, umesto da bude nagrada.

Niko još nije završio ETF, medicinu i slično ako nema potencijal, bez obzira koliko ga batinali.

Studirao sam medicinu... vjeruj mi da nije sve u "potencijalu"... ima ljudi koji smatraju da je komparativ od glup "glupši" a imaju prosjek preko 9... fazon pola desetki sam radio zadtke iz genetike jer nijesu sposobni za logičko razmišljanje bez kojeg ne možeš da završiš srednju ni u vanrednom roku.

Care, tvoja diploma ne vredi nigde lolol