Prijava

jeste a meni banana jel???lepo...

jebeš viski, daj neku domaću

Brale,pa tebi je danas bilo "žestoko" u školi prvog dana,hahahaha!!!:)))

De si seko!!!!!!!!!!!!!!!!Evo,onako,ma bilo je podelio par PETAKA,OSMACIMA,I ĆAO...!Ma 4časa,sutra 2,ko trudnica radim!:)))

šta ima kod tebe?

Ništa,sad sam nedelju dana uzela slobodno,zbog mog sinka,jer je pošao u školu..a on je ne vooliii :))))

a,ko je od klinaca ,voli,danas sam kod 6-taka poludeo,ja diktiram oni zaboravili i da pišu....!!!:)))

Hehehe,zato što moraš da ih zainteresuješ,da im privučeš pažnju,da ONI TEBE pitaju"kako ovo,kako ono.."E,minsko polje je to :)))

ma jok,stvarno,na raspustu se niko za knjigu nije uhvatio...a to da im bude zanimljivo i da nauče na času,tu sam svakakve AKTIVNE nastave držao,i sa video bimom i komp. i svašta nešto,i testove znanja umesto klas.kontrolnih,i ocenjivanje aktivnosti na času..ma ima toga...!!:))

dobro veĆĆĆe:)))

Zjb. bim i komp-PRIČAJ s njima,da vide da ih slušaš,da te zanima ono što je njima bitno.Više ne radim u školi,ali sam iz "prosvetarske loze",predavala sam i jezik i umetnost,nema razlike u predmetima,samo u pristupu deci.
Ne kažem da nema izuzetaka-ali o njima nećemo.. :)))

Ma,družimo se mi,to je sa 8. HAOS...koje su to teme za vreme,časa,c c c!!!Što kažu dobri psiholozi,samo nivo iznad njihovog,utiče da hoće nešto i da urade,za vreme časa,treba da si im drug,ali da se zna ko je stariji,to mi je uvek palilo:)!!!!!!!!!!!

Hehe,pametan si ti profa :))

Tako je bane i ovde na Vuki, zna se ko je stariji :)))

Zato slušate starije:))))

da pa zato sam te i pohvalio na temi Šta znate o....peđo....ha !!!:)))

Jel to znači da moraju i starija braća da se slušaju ? :)))))

Морају, морају, него како :)))