Prijava

Koliko si sadržaja napravio?

Bohore, nije sjeban sajt zbog tebe, naravno. Niko nema toliki uticaj ovde, osim jedne jedine osobe zbog koje i jeste sve u kurcu.

Smešno je što vidiš kao moje kukanje postove gde govorim kako je sajt otišao dođavola i kako aktuelni moderatori ništa ne rade. To je činjenica, a ne kukanje, ili moja "nemoć" da se pomirim sa tim što nisam više moderator. Da je to teško prihvatiti, ne bih ni tražio razmod, već ignorisao celu situaciju (pritom ne mislim na tebe i inicijatore one teme, čisto da znaš da možeš prestati pridavati sebi na značaju).

Ono što jeste kukanje je kada se na forumu otvaraju i podržavaju puč teme, jer ti ugodan boravak na sajtu ugrožava jedna jedina osoba. Stoga je tvoja procena toga šta je jadno potpuno irelevantna.

Tvoje "nemoj da radiš to" odavno ne doživljavam kao dobronameran savet, već nesposobnost da uvidiš i priznaš da nisi u pravu, pa prebacuješ lopticu.

A ti, Armine, kada već pričaš o listama, pogledaj sada bilo koje takmičenje koje je organizovano mesec-dva pre te teme iz koje si izvukao veći spisak, pa vidi spisak prijavljenih za takmičenje i onda proceni šta je vrlo nedavno bila većina na sajtu, a šta je danas.

Sta serete bre koje picke materine

Pseto ti si isao na fubal i pio pivo sa istim tim ljudima a onda posle onog bana si se toliko uvredio da si se prema njima ponasao kao prema najvecim neprijateljima.

Pa kad te drka neko sa kime sediš i piješ pivo šta radiš, okumiš ga? Preglup si jbg.
LJ I G A V A C
I
G
A
V
A
C

Kaka ste govna!!!
EDIT: Kajtez je!
EDIT 2: Msm ja sam ovde, a ne da sam ja govno!
EDIT 3: Ustvari i ja sam govno!
EDIT 4: Ustvari nije ni bitno!

Кад ће бити уведени спојлер тагови? Поздрав.

Поздрав је био за модераторе, а не за тебе, педеру пичкави.

Rasni aki ti kazem da mi se napusis kurca i da si intelektualni invalid koji ne zna ni da se kenja u vece solji hoces mi slati pretece poruke na fb?

Ostaces vecno upamcen po tome sto si popljuvao likove koje znas u RL zbog virtuelnog ponosa.

Хај ми одаберите некакав (не)садржај...

Ostaces vecno upamcen po tome sto si popljuvao likove koje znas u RL zbog virtuelnog ponosa.

bitno da ostanem zapamcen moja dela ce ziveti i posle moje smrti

Uostalom ti ces uvek ostati upamcen ko imbecil macore cak i ovi sto te podrzavaju to rade da bi gledali debila kako se debilise

Moje gowno je važnije od čitae tvoje pojave. Ja sam stric medium a ko si ti?

I zmaj od sipova je popularan i nasmejao sve kad je otero strinu sa sahrane al svi znaju da je imbecil kapirash

Ovde te neki gotive jer verovatno ocekuju da okacis kako si seo cmaruljom na koka kolu sa mentos bombonom

Hahaha Cara ga može naterati na to koliko vidim prelagano.

Heej, zas mi ne stoji rang defkitza??

расни је обично мајмунче, факат