Prijava

nik dusan47 tamo dodaj me

aj kad prođe derbi ulazim pa dodigramo

Meni ponestadose ugovori...Moze i meni zahtev...C0a1209

Poslo zahtev.
Trebo bi da dobijes pun penis ugovora u onim paketima.

I jebo sam dusmana jako lose.

Jebiga kad promašiš penal i par zicera moraš da izgubiš :)

Sutra ko bude budan prije 12 nek se javi da ga iznabadabadam

Ma otisli svi ugovori...sad jurim neke turnire sa b timom da skupim kintu i usput ispunim neki quest

kako da se promene kontrole:
https://www.youtube.com/watch?v=Ymn52DMp7SI

Mada meni odgovara i ona "fifa classic" opcija sa sutem na spejs, pasom na D dugom loptom na S pasom u prostor na A sprintom na CTRL itd.

Iznabadabadao sam Lamara, đecu sam mu pravio.

Ko je sljedeći?

jepse, imo si bolji tim. i jos si dobio 1-0.

Ma joj mogao sam te nakantati sa peticom, al nisam šćio da te baš sramotim :D

aj skočko uveče ne mogu sad

neam ja uveče đe, samo na poslu igram

Zasto niko nece da se igramo? :'(

Mene nesta jebalo oko ulaska u mec 15 min, smorio se i batalio.

Дуле, ај' напиши на брзака како се дилује играчима, сада скидам

Razmene igraca izmedju korisnika nema, al ima market de mozes da kupujes i prodajes sve zivo.

Ja ti ne bih preporucio da skidas ovo, jer je igra govno nevidjeno. Rezultat kroji sama igra, nebitno kakav tim imas ti ili protivnik. Desilo mi se milion puta do sada da izgubim sa 1-0 iako imam 10+ suteva u okvir gola, a protivnik jedan jedini, takodje mi se desavalo da igraci prave amaterske greske kod dodavanja, ili da golman ne moze da uhvati loptu iako mu ide u ruke, da se protviniku vracaju lopte u noge nakon klizeceg, ili da se odbrambeni sklanjaju napadacima. Kucaj u pretrazivac fifa handicap, fifa momentum, fifa scripting pa sam zakljuci.

Aj' mi onda daj link od neke piraterije, može pes, može fifa, samo da radi. Reinstalirao operativni sistem, sagubio sve što sam imao na hardu, a juče skinuo piratski pes15 i neće da radi...