Prijava

najjace mi kad u 3,4 ujutru vidim kjlinku od 15 godina u dopicnjaku ahahahhahahhah sheta sama se ljutim ulicama bezanije...bravo glupaco
pre mnogo godina,u kolima polako vozi moj ortak i vidi neku picku sama seta i uspori kola i prati je kolima hahahahah,ova se preizbezumila,drugi ortak kaze ajde dosta je a ovaj u fazonu ajde ne seri,majmune,mora nauciti da ne sme sama da ide u ovo vreme hahahah

Haha drugar edukuje glupave klinke

nisam bio tu,al su mi pricali,bilo ih 4,5 i voze onako uz nju kolima i gledaju je bulje u nju svi osim tog jednog kojem je preneprijatno bilo,smorio se jako,a ostali se iznervirali na njega hahahahahah

хахахаххаах и то је имала среће што није одмах налетјела на оригиналног манијака, него на групу педагога

групу педагога

hahahah!

hahhahahaahhahahh

23 pedagoga koji nose jagode, a predvodi ih Šomika. <3

pedagog shomey i 23 jagode

sto je najjace taj lik sto je vozio i izjavio to za ucenje se zove misha hahaha shomey isto

Jebo ti skitanje. I ja sinoć išao da skitam, poče neka kiša taman kad sam se zalaufo, i ja pod jednu strevu, ona stade , ja krenem ona opet pada, jebala me ko Nanu u Složnoj braći. Vidim ja nema druge, svratim kod Goje u kafanu da popijem čaj pošto sam pokisao, i drži ne daj, od neka doba vraćam se kući pjan, ida ne idem okolo skrenem pa ću kroz jedan gaj, prečice... Kad sam bio mali uvijek sam s e bojao noću kroz taj gaj ići, i tako sinoć idem, okrenem se da vidim da nema slučajno koga da se nije spustio u gaj čekati ove što kradu suvo meso iz pušnica, da me neće ubiti... Vidim nema nikoga, odlučim i da malo zapjevam, i tako do kuće...
Kad jutros me bude dvije babe, izašle ko gušteri na sunce, viče ova jedna " jebo te bog sinoć sam vidila drekavca, i nije ko što viču strašan, nego neka bijela tica, u živtu je nisam vidila a kriči da bog sačuva, i odleti..." A i meni se učinilo da sam vidio bijelu ticu, pa ti vidi.
Kurac ću više u skitanje.

Kaква балашевићевска тема. Шећем корзоом, каткад понесем и цилиндар и посматрам шмизле како се смејуље.

Шалу на страну, до пре неке три-четири године три најбоља ортака и ја смо имали ритуал скоро свако вече, шетало би се по граду у било ком правцу минимум три сата и ту би се увек оплело на неку озбиљну тему, да бисмо у случају каснијег запијања могли да комотно лупетамо као људи. Здраво је јебем му матер, а и сконтао сам да ми пиво много више прија после тако неког круга.

Данас се то толико ретко дешава и толико ми недостаје да када коначно кренемо умем да одлепим и стварно понесем дедин позоришни цилиндар у чему год да сам па трансферишем намерно овим будалама. Једном сам понео и штап, а били смо 6 сати на ногама и на крају завршили у Ројалу, народ се избечио.

melanija matić, tačna ko satić

Setam da bih otisao na pivo. Toliko. Dobro, i kad se vracam.