Prijava

Pazi sto je ovaj lukac invotivan. Smislio da pravi postere na forumu dok ne proradi algoritam koji sam briše.

Iako mi to nije bila namjera, vidiš, super je ispalo :D

Mogli bi neko takmičenje. Npr Nevidljivi posteri

Jednostavna pravila. Nema prijava. Svi ucestvuju. Odeš napraviš poster i pobedio si.

Posteri su odlični u poslednja dva dana. Nikad nisu bili bolji.

Pa to. Steta da ostanu bez odabira.

Čini mi se da je jedan moderator već počeo sa štikliranjem.

ukinuti posteri i reakcije? najzad...

А газда ми могао мало да дресира пар модератора због двоструких аршина и толераниције према нпр. вирусима из фекалних вода које се изливају у Лепеницу, који дођу вређају и не бивају бановани, а ја попијем бан. Газда, буди добар, да ти не падне сајт због одређених особа које загађују сајт својим фекалијама, лошим скечевима, прозивањем и вређањем других аутора, мајке им га набијем хејтерске кад су их окотиле са оштећеним мозгом. Газда, хвала унапред.

Poslo kazen zahvalnicu, javiće se i lično docnije:
pozdravio bih moje PRIJATELJE, GLUPO JE RECI FANOVE, JER SEBE SMATRAM OBICNIM I NORMALNIM ... ZATO SE TAKO I OBRACAM...POZELEO BIH SVE NAJBOLJE OD SRCA I HVALA STO STE UZ MENE I STO PRATITE MOJ RAD...a svim svojim NEPRIJATELJIMA zelim dug zivot, da sto duze zive, kako bi videli sve moje uspehe...hvala vam BAKERO..!!!!!

Kajzene ne radi ti sait ahahahahhaha

Каизене, сајто се СОРЗАО начисто!

Kaizene, želeo sam da ti pošaljem poruku da ti ne radi sajt, ali ne rade ti poruke i sada sam majndfakovan, sjedim i počeo sam dosta piti :(

Bila bi ti ovo odlična prozivka jako i do samog kraja, samo da si izbegao ovo psovanje majke. Ovako, samo dokazuješ postojanje tog degeneričnog gena koji si nasledio i kojim se nažalost ponosiš, i opet ćeš da popiješ ban. Jbg, teško ćeš da postaneš pametniji, šta god drugi pokušavali, ali ćeš se makar emancipovati vremenom. Nadam se.
Vežbaćemo redovno pomalo, da se ne preforsiraš, ne volim kad me razočaraju svojom nesposobnošću, pa moram da primenjujem brutalnije metode. Ne brini, ne očekuje se previše od tebe, svi znamo odakle si.

Дегенерични ген поседујеш ти. А псовање мајке свима у пакету (не теби лично) је знак да ми је мука од дебилних увреда и прозивки. Немам ја дегенерични ген, већ они који прогањају по форуму. Пошто видим да се твоје дивљање са 100 дуплих налога, а и још неки "љутих" глава на форуму толерише, онда ћу и ја да помињем мајку свима редом па таман да ме опет банују. Више ме заболе и за двоструке аршине, немам потребу да будем фин, нити да бирам речи кад неко не уме нормално да комуницира са мном.

Ne brini, ne očekuje se previše od tebe, svi znamo odakle si.

У извини, нисам знао да је тај твој засеок одакле си права метропола.

DAJTE SLIKU KERA, SAVRŠENO OPISUJE TRENUTNO STANJE NA SAJTU

Rađarde, slika divna, Šćuko pozdravlja Kajzena uz par prigodnih muzičkih:

https://www.youtube.com/watch?v=Bx5CNsinw-U

https://www.youtube.com/watch?v=6n0E038bY9A