Prijava

i novčana podrška :0

Ako ko ima iskustva s onlajn radioom bio bih mu vrlo zahvalan an bilo kojoj vrsti prenesenog znanja, a jedna od stvari koje me najviše interesuju povodom internet radija je ta može li kapnut koja para od toga? Kad mi je već hobi slušanje muzike bar da probam da živim od toga.

he he he crnogorac bi radio!

Sto se pomoci tice ja mogu da ti dam malo para i posle uzimam procenat. Pozz.

Ako će da budu uživo uklučenja
ja ću da zovem brate
da vide ljudi da nije prazno
možda se još neko javi
al da puštiš ponešto od muzike i ja što volim

Muzičke želje mogu ako se meni svide. Što se tiče para i procenta od toga nema ništa. I nema uživo uključenja, to bi bio isključivo muzički radio. Principi jebiga :)

pa kako mutičke želje ako nema uključenja?

Onlajn jebo ga ti, pošalješ link s pjesmom koju oćeš i možda ti se želja ostvari.

Zar u eri ju tjuba još neko šalje muzičke želje?

Pare mozes samo na reklamama ili porukama da zaradis. ubaci horoskop i tarot lolo

Čekaj, jel može da se čestita retroaktivno odlazak u vojsku?

Ako da, onda može ovo da pustiš.
https://www.youtube.com/watch?v=DakXmtrMaDw

Radio da slusas jedino ako ima neka dobra emisija ili ako ti se ukus u potpunosti poklapa sa radiom.

Ako ti treba neko da ti snima neke džinglove tipa "Uuuuunnnngggghhhh stanite gole ženeeeeeeee!!!!" možeš da me iscimaš lagano što se toga tiče

A kakav bi to radio bio da u toku pjesme i uključenja slušaoca ne pušta replike iz domaćih filmova?

I lomljavu casa ili rafal neki

Onlajn radio kosta 5000 evra botu.

Predviđam veliki uspeh radija na kom Meśa pušta samo muziku i to samo onu koja se njemu sviđa

Možda čovek ima para.

Brate daj mi 100 evra i taj radio će biti najslušaniji u Srbiji.

Nije problem. Daću ti pare a šta ako ne bude?

Ja ti vratim pare.