Prijava

i ko je ovaj vo iz kupusa nikad ga nisam ni video na forumu ahahh

Ja se ne bih hvalio svojim neznanjem.

ал ја не знам шта вама не ваља? Кад банујем због спема смарате ме што сам баново, кад не банујем смарате што не, дефиниције побришем на дневном нивоу колко стигнем и кад стигнем. Ал бришем их. Постере и реакције ради неко други. Јбга, вама никад нкшта не ваља. Плус данас има 10 активних глава остало се промува туда. само шиштите уз курац. Све је потаман бриге безз :)

sve valja,ne slusaj ove glavice...vo iz kupusa jebeni ahahah

Вооооо

Иззззззз

Ку
Ппппуууу
Сссааааааа

vo zi kupusa koji trazi uvodjenje komunalnih moderatora ahahahahahahh

Vo iz Kupusa, nikad Jugoslavija!

hahaha panta jebeni zamisli panta ti raste u saksiji i zalivas pantu hahaha mackastog ahahahahh

zovi hitnu imas adresu u pvt ahhah i posalji kod mene

komunalni moderatori ahahah sta je ovo jbt hahahah nije mi dobro

zamisli stisknes ,,nova tema,, i napises ,,predlog:uvodjenje komunalnih moderatora,,

JEDNU JEBEM DRUGA MI PUŠI DOK ŽDEREM ROŠTILJ U IME HRISTA SPASITELJA I PIJEM 40 LIMENKI PIVA TRČEĆI MARATON I PEVAJUĆI OJ KOSOVO KOSOVO NA TRGU BANA JELAČIĆA SA ZASTAVOM IVANE ŽIGON I VELIKE SRBIJE!!!111 JA JEMEN!

Ollanik brate, drago mi je da sam te nasmejao, ja baš volim da učinim da se neko do jaja oseća.
Samo ti prati moje ideje, videćeš. Vidaju sve rane!

kontaš ti da bi komunalni moderatori dobijali bar slike golih vukajlijašica na pvt kada već ne mogu da jebu kao ovi regularni pa si u fazonu daj šta daš