Prijava

ja sam jedno vreme samo ovo gledao ahaha kad gledam nesto drugo pomislim,al ovo smara jbt,odo da gledam malnara,cigu,shevu,jarana i ekipu koji imaju 5647364738 kliova na jutjubu...toliko sam ih odgledao,a opet nisam ni 1 posto,kucam u search na jutjubu i vidim jos zilion neotvorenih klipova

Gledam ovaj klip s Rodmanom i ne verujem šta se dešava u studiju, prekočenje. Mada, i Rodman je solidna budalčina, pa i on tera cirkus, kapiram da bi neki Blejk Grifin doživeo nervni slom među ovim glavama

Čovek vuče lajne sa Kim Džongom, a ovu dvojicu da ne preživi, lolo

rodmanu je pokazao neki njegi ortak hrvat klipove nocne more i on ih zgotivio i otisao u goste
inace jebes rodmana,dajte neki kviz gde stave shevu,jarana,lakija i te glave izmedju zidova nekih i postavlja im cigo pitanja i ko pobedi osvaja sto im on kaze vrhunsku picku,koju oni ne vide od tih zidova...a uvek ta picka bude neki prestrah kakav nisam video u najgorim nocnim morama,zapitas se gde su nasli ono koji kurac i dal je realno da onako nesto postoji i njihove face kad pobedi neko od njih i ocekuje vrh picku i onako nasmejan,a ovi sto su izgubili prvi je vide,a pre nego sto je vide smoreni jer nisu pobedili a kad je vide ljube joj ruku i odusevljeni hahaha jer nisu pobedili i osvoji to i faca onog ko pobedi kad vidi svoju nagradu

to,brate,picolovka :*

Moje dve omiljene su :
1. Emisija posvećena Hrvatskoj desnici, kada dovedu neku babu luciju u emisiju da priča sa štovanim gledateljima, Malnar se skine i legne na onu kurvu što nije slađa i pokuša da je jebe, a hrvatima koji to gledaju ostaje da uvežbavaju desnicu
2. Kada dovedu Vucu u emisiju i isprovociraju ga.
Obe emisije su se nabile kuracu dupe hrvatskog uzštogljenog biće, željnog svježe krvi drugih nacija i obrisale istog o leptir mašnu olivera mlakara kao da je štirkana djevičanski bjela zavjesa zagorske sa petocentimetarskim očnjacima.

https://www.youtube.com/watch?v=WgNxT8X5tFo u istoj emisiji ga zovu i ,,brat i sestra,, ahahah

https://www.youtube.com/watch?v=i-Uf3IbKnPU ova picolovka je sa dobrom pickom,uglavnom im stavljaju strahove neke

Aj da mi neko objasni zasto je Luce pusila Jaranu?

Ok zato sto je kurva ali kako je jebeno sve to snimljeno i pokazano u emisiji pred njenim bratom ili muzem, sta joj dodje onaj Ivo Lola ribar

Neka Andjus ide na gostovanje

alo bre bjezite sa teme o mobilnim jbt

sa teme o mobilnim?