Prijava

ja ne ynam kako se ovo igra
vi meni recite sta da pravim i ja pravim

Super tema, kada pobijedim banujte Kaizena.

Poyy

ja ne ynam kako se ovo igra
vi meni recite sta da pravim i ja pravim

1. Иди на први пост. Тамо ти је списак пријављених који још нису направили псотер нити било кога изазвали.
2. Изазови неког од преосталих такмичара са списка, нпр. Џерија, Армина или Џонимира.
3. Онда идеш на профил оног ког си изазвао.
4. Прочиташ неколико његових дефиниција.
5. Нађеш у некој од њих реченицу или део реченице за коју мислиш да би ти била идеална за постер.
6. Направиш постер и окачиш у коментару линк такмичења и чекаш да онај ког си изазвао уради исто.
7. Дођеш овде на тему окачиш линк постера и линк дефиниције из које си узео неку реченицу.

ЕДИТ: Партизанка је, користи ћирилицу, није њен комп.
ЕДИТ 2: Трућ је ипак. Његов је комп.

E nemojte mene sad, umreh koliko mi se spava, ali vec ujutru moze, ustajem oko 8, dok popijem kafu procitacu i pravila, pa cu biti spreman da izdominiram vec oko 9.

ЕДИТ: Партизанка је, користи ћирилицу, није њен комп.
ЕДИТ 2: Трућ је ипак. Његов је комп.

SKANDALOZNO!

KOJA TI JE MASKA OVO TAKMIČENJE DA IZBEGNEŠ BAN PIČKO
EDIT: DŽERIKU KAZA SAM
EDIT2: PSETO JE

e mnogo je to de mene izazovite

da odradim ovo takmicenje i da se vratim u kafanu abg

Ако хоћеш да будеш најбољи, мораш да победиш најбољег.

ИЗАЗИВАМ МАНГУЛИЈА!

kapune picko izadji mi na megdan

Stevane plus za hrabrost.

KOJA TI JE MASKA OVO TAKMIČENJE DA IZBEGNEŠ BAN PIČKO
EDIT: DŽERIKU KAZA SAM
EDIT2: PSETO JE

U pravu si, sam sam sebi skinuo ban kako bih ucestovao na ovom po sajt vitalnom takmicenju. Plus sto sam sinoc slucajno video da mi je skinut ban, treba da stigne mail kad ti istekne.

Sjebo me Stevan, i ja sam sinoc ugledao Mangulija na listi i pikirao ga.

Ja predlažem da ovo takmičenje postane tradicija, da se održava jednom mesečno , i da se od sada zove : Turnir ¨Ban na dan˝ .

Evo ja cu ovog Forestera, na nevidjeno.

Jericho. Ako nas stevan ne iznenadi maces sansu u drugom krugu da ga izazoves.

U ovom takmicenju nema pravih favorita, uostalom svi danas prave postere i pisu definicije, a igra se svih 90 minuta. Bice tesko, ocekujem neizvestan duel sa puno presinga u polju, ali i na igracima, i neka najbolji pobedi. Sportski pozdrav!

Oće, ali ovaj put daj bože obogaćenim plutonijumom.

http://vukajlija.com/zabava/posteri/722691
evo stojim sad na stepeniku pekare tera pekarka me ali moram ispostovati vukajlijashe evo postera sto sa pekarskog vajrlesa okacen je