Takmičenje u izradi postera - Banuj po sopstvenom izboru

  1. evo moje izjave povodom nesvakidasnjeg poraza
    danas svako pravi postere, ostavio sam srce na panceroti dao sam 101posto baterie ali je sreca ovoga puta bila na davidovoj strani i to je za respekt

  2. Daj definiciju iz koje si izvukao tekst.

  3. Srbendo, odakle ti ideja da si poražen ?

  4. Stec nisam ispratio baš ovo takmičenje ali ako se boriš protiv ovoga jbg, izgubio si
    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201504/722495/aj-aj-aj.jpg

  5. Od kad se ti razumeš u postere? A i pička si pride, da znaš

  6. Nisam tebi odgovorio, već na post iznad tvog.

  7. Gotovo sad jbg axaxaxaxaxaxa

  8. Obostrana su osećanja, svakako.

  9. Posto ima 11 parova i jos 3 nerasporedjena takmicara, predlazem da dalje idu pobednici 12 parova, ovaj neparni od 3 preostala takmicara, a za 3 mesta da se napravi mini baraz, u kojem npr. ne bi ucestvovao prosecni srbenda, jer nije shvatio vaseljenski znacaj ovog takmicenja.
    Sa 16 parova osmine finala automatski se dolazi do pobednika na kraju.

  10. Je l' me izazvao neko?

  11. Uslov za takmičenje bio je hrabrost, ako je nemaš odustani ili izazovi nekog već jednom.

  12. skinuti mu za kaznu avatar

  13. Šta ću kad sam kukavica... :(

  14. Sam ce skinuti avatar u nedelju.
    Nego, sta odlucuje o pobedniku, broj poena? Deluje mi prilicno nepravedno, jer ja sam napravio svoj poster jutros, a protivnik jos uvek nije, dakle u nezasluzenoj sam prednosti.

  15. sramota ajde menjaj bre u sha dok se jos nisam naljutio ili u cukica da bi sve bilo u skladu bezmudasu mali zajebavas se sa likom koga zovu hulk

  16. Šta imate protiv Kaline? Dečko za primer...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.