Prijava

prihvatam kojote, drago mi je sto si poslusao savet partizanke

Mlada Partizanka
A ne, demokratija, sam biraš. Budi hrabar Perice! Traži onog koga najviše poštuješ!

najpre sam bio zabrinut jer znam da imas armiju opozicionih botova iza sebe, ali setim se onda da se recenice iz mojih definicija tesko mogu ubaciti na sliku sa tomom ili sa vucicem, tako da si prilicno bezopasan, ali opet preti opasnost od botova. Srecno i neka bolji pobedi !

hahaha napokon jedan dobar, jos veci fazon bi bio da je prva na stakama ili tako nesto, ali i ovo je bilo tesko naci, bravo

kojote tebi je i svaka definicija vezana za politiku, u postere ne smem ni da ulazim, sta se s tobom desava

ali setim se onda da se recenice iz mojih definicija tesko mogu ubaciti na sliku sa tomom ili sa vucicem

To ti misliš ... :D

al ne ozb, iz moje 2 mozes bar 3 recenice da izuces, kod tvojih samo onaj neki zdrerd zdepardje i sta sa tim da radim...

Samo da se izvinim ako ovaj moj poster vređa nekog, al naletelo, jbg, teško je ispustiti šansu :)

nikako, da sam još u snazi ja bi ga odabrao :)

kod tvojih samo onaj neki zdrerd zdepardje i sta sa tim da radim...

Nalupaj Rimljane !

http://www.picgifs.com/graphics/a/asterix-and-obelix/graphics-asterix-and-obelix-048591.gif

Malo Skadarlija, malo filharmonija, malo scena sa Acom Drugovenčanim kad se gledaju kao u indijskoj seriji, itd.

A jeste čudno kod ovog takmičenja, oni sa malo definicija imaju prednost nad onima sa dosta. Sijalica može kod mene da nađe svašta i da me potuče do kolena.

Pa ja volim čudne stvari. Trebao si izazvati nekog sa više definicija. Ko prvi devojci devojka njemu.

Čime me je Džeriko zavarao, pa sam bio ubeđen da ima bolje definicije? :D

Nisam izazivao, nisam bio pri internetu, pa sam sa Sijalicom spojen valjda automatski. Al dobro,nisam se žalio, čudno <3

Ma žali se slobodno. Takmičenje je demokratsko skroz.

Je l' može da se prijavi više reakcija?

хоће ли бити репесаж? не би било лоше да буде репесажа, пошто репесаж коригује несавршености куп система. репесаж.