Prijava

maloletna budala :)
Pa ne znam, ja nikada nisam imala nikakvih nesporazuma ni poteškoća na sajtu. Defke su mi na broju, svi su fini prema meni, nemam preterane želje da se zbližavam sa modovima i tako.
Mislim, ja sam ovde godinu dana, ne računam se u novajlije, ali meni je baš fino.
(ubij me, ali nemam pojma zašto sam imala potrebe ovo da napišem. :D

pa ti si žensko! I to maloletno! Ovde sve pedofili i sl:) Naravno da imaš prođu.

@Jericho
Kapiram ja to sve, ali već su skoro sve teme oblajvane, lokalni izrazi sve slabije prolaze. Šta će neiskusni novajlija da piše onda?

@maloletnice

leeksi
па кад имаш тако малу слату сликици на аватару :)

O tome ti pričam. Ovo je Balkan-hej ovo je Balkan-Balkan:)

I da

dule345
Posle upotrebe WC-a obavezno ali obavezno perite ruke.

OBAVEZNO!

Ахахахаа, Лекси, краље!

izvređaše me, jel može to da se sankcioniše nekako?

Ko te dirao?Ima da ga nema!

Дај линк ка увреди

E, a šta ako nije neko sa sajta?
Jel treba d'bijem nekog?Ibroooooo?

stavio sam na tu temu, hvala predražinjo.

Novajlije šta god radili nemojte na profilu pisati što i ja...

Haha, e nasmija me fino ovo cet što napisa.

leeksi, prozivaš me -.- :D (kontam da upotreba ovih smajlija može biti protumačena kao ziljavluk, no, nema veze)
Kakve veze ima što sam sladunjava, to mi je prirodno stanje, ja tu ništa ne mogu.
I to što imam petnaest godina nije nikakav plus. Bilo bi verovatnije da me hejtuju jer sam derište.
Eto vidiš! :D A ni defke mi nisu baš smeće, koliko ja znam, cenim da sam ok. U poređenju sa drugom decom svojih godina, ja sam genije. :D
Okej, pa dobro, genije baš...
I to što se ne svađam ni sa kim, ja sve to fino, sve se može razgovorom rešiti i te fore. :D

Šta će neiskusni novajlija da piše onda?

Buxnomaniak, ne treba da razmišljaš na taj način. Svet nije napravljen u kratkim crtama i nikada nije baš takav i jednosmislen. Uvek možeš da pronađeš nešto. Uvek možeš da izmisliš nešto. (Dobro, ja se nisam pretrgla s defkama, ali suština je tu) Nešto što tebe okupira, što tebe interesuje, neko tvoje razmišljanje koje možeš, uz određen stil, da pretočiš u razmišljanje namenjeno masi. Možda ti i ne treba tema. Samo sedneš i škrabaš (da, kuckaš), i inspiracija sama dođe.
Originalnost je na ceni, tako da posle može da se razvije osobeni stil, a na to uvek ide plus. Prepoznatljivost je jako dobra stvar. Mislim.

Ali, u pravu si, neiskusni novajlija ovo ne može. Ti imaš 48 defki, tako da nemoj da se buniš. :P

Ali, u pravu si, neiskusni novajlija ovo ne može. Ti imaš 48 defki, tako da nemoj da se buniš. :P

Pa, jel ti se svidžaju?:)

Pregledala. :D Ima par genijalnih, neke slabo kontam, jer u dosta stvari nisam upućena. Sve u svemu, dobro je, inspiracije ti ne fali. :DDDDD

ko te proziva koji vam je qurac svima ovde? ko je rekao da si sladunjava? zaboravi, srecna nova i tako to

Jesam ja novajlija iako sam mnogo zakon?

Novajlije, uvlačite se moderatorima u guzu, mnogo će da godi, i vama i njima. I sretna vam ova nova!