Prijava

Ajde reme kolko imas godina reci. Ja imam 17 koliko ti imas pa sam ja klinac.

Napisi koliko imas godina reme. Nemas preko 24.

O
D
B
A
N

Z
A

R
A
S
N
O
G

Smatraš da je duhovito i vredno pisanja? To sto si napisao? Spust neki koji ja nisam razumeo?

objasni mi molim te, ja sam glupi šiptar i ne razumem...cilj je da spustis nekome tako bez brazloga, mrzis nekog, ljut si zbog nečeg, mada to ne verujem, jebes redovno sto bi imao frustracije i potrebe da lečis iste, to je neki fazon redovitog drkanja redom svih ljudi?...ne razumem stvarno...

ma ja drkam ljude iz hobija brate, me shvataj to lično, takav sam od kad znam za sebe. hteo sam da se našalim samo, vas sa kosova su u severnijim delovima srbije gledaju ko bele medvede, kao velikomučenike neke

Rasni, odjebi sa Cokulinog naloga. Smaraš. Boli me kurac za tebe, nego me smara da na dvadeset dana čitam ovakve teme. Mnogo su veće face od tebe bile banovane pa se nije pravila ovolika fama.

Generalno boli me kurac šta radiš po sajtu i da li si tu. A to koliko ja imam godina nije tvoja stvar.

Zaključajte temu i banujte otvarača teme, a u kurac. Rasnog vodite kući ako hoćete, odbanujte ga ili ga trajno banujte, samo nemojte smarati sa ovakvim stvarima više.

Protiv tebe nemam ništa lično niti mi pada na pamet da se prepucavam ovde sa tobom. Jednostavno, izigravaš retarda sa dizanjem pobune za svaki ban koji dobiješ. Čak i da nisi bio kriv, sada bi ti trebalo produžiti ban, jer si jebeni smarač. Tačka. Mrš.

Zaključajte temu i banujte otvarača teme

sagni se OTVARAČU TEME
pa mu se nabanuj kurca

Znaci imas 21,2,3 godine. Oduzmi vreme starost svog naloga i dobićeš moje godine tako da ne možeš da pričaš takve gluposti. Poyy

Dobro Maestro..a inace ne shvatam lično nista napisano na internetu... dok mi to nesto ne kazes u oči ne moze da bude lično...

Rasni, nemam ništa protiv tvojih godina. Imam protiv toga što se ponašaš kao idiot. Cokula je u vreme kada se registrovao imao fazon 14-15 godina pa je bio normalan lik.
Ne menjaj teze.

Cokula mi je pričao da je pre brisanja istorije banova imao ubedljivo najviše na sajtu ali se posle smirio. Ja sam imao 14 na joketu, 15 na rasnom.

Nije bitno koliko količinski imaš banova, nego zbog čega dobijaš banove. Ukapiraj to. Pritom, ni jedan jedini put, Cokula nije dolazio da spambotuje sajt jer je banovan. Da nije bilo debele tolerancije prema tebi u jednom trenutku, imao bi ti mnogo više banova. Pritom, pre se mnogo češće banovalo i za dolazak sa duplog.

Ti si popio jedan ban i na Cokulinom nalogu. Ne kapiraš Rasni. Zaista mi nije bitno hoćeš li biti banovan ili ne. Poenta je da jednom jebeno pošteno izdržiš ban bez kukanja i plakanja. Jebote, pa Cara ima ja mislim 30-40-50 banova, od toga je spambotovao sajt sa 10000 postova. Više puta je trajno banovan, i tako dalje, mala si beba što se tih stvari tiče za njega. Fora je da smara kuknjava i plakanje.

imao sam mnogo vise misljenje o clanovima vukajlije
osećam se neprijatno dok čitam ovu temu ugusxicxu se u ovoj sobi od smrada koji emituje moja pazusna zona. stvarno neprijatno
ali evo da kažem jedan kostruktivan i pre svega drugarski post rasnom pre nego što mu sredim trajni KAD si u baniji pošalji sa dostupnog nn naloga pvt modovima i razzmatrajte tu jer ovim putem otvaraš šasnse sebi da ti se prilepi još jedan ban

šro glumiš komunalnog pandura reme?
i kakve su ti ovo političke frazetine

Da nije bilo debele tolerancije prema tebi u jednom trenutku

kom trenutku? koliko debele? ko je bio debelo tolerantan? koji trenutak?

dnevno se otvori 2849 teme tipa Muž goce tržan
a ti odabereš ovu da se sručiš sa MRŠ, ZATVARAJ, BANUJ
koji ti kurac

Ma ne znaš ni ti šta pričaš, sav si se pogubio.
I nije ti ovo 2009. Prag tolerancije je viši, kako prema meni, tako i prema drugima. Nisam prvi koji koristi tudji nalog.