Prijava

Ко вам је толико драг одавде да бисте ако би завршио у сандуку због рецимо четрешес ракија купили свећу (а коме чак и венац) и отишли на опело и сузу пустили, а после тога окачили "Нема више друга мог" на фејс и тему "♫ Шта слушате тренутачно? ♫"?

Ја бих Елеку нпр.

hahahahahahhah box, odlicna reakcija brate

овај ће црћи од цигара, њему ћу донети бокс малбора нагроб

mislim rekacija kao reagovanje,ne izvodim skech kao okacio si sliku pa kao reakcija odlicna ahahah kjapirate hahahahaha

LOOL
Jeste, za ljubav Coe88

Ahahahaha i ja bih pseto88 saranio, kod njega će bude bal, šatra, strudla, buketi božura sve u fulu.

ja bih otišao nekolicini s tim da bi volio da svi pomru zajedno i da se saranjuju na istom groblju pa da idem o jednom trošku

marko, ti da umreš, ušla bih na fejs i napisala ti na zidu "umro je neshvaćen, u najboljim godinama. R. I. P. pozdrav iz los anđelesa"
ostali su mi nebitni

reci joj nesto ljuto,marko

Svakom.. javite mi samo dva tri dana unapred kad umrete... i vi ste dobrodošli na moju saranu staviću crnu sliku profila kad budem umro i napisaću na ovoj temi da sam umro... Samo nemojte plakati, pustite ovu pesmu https://www.youtube.com/watch?v=8YedV3PX9pQ
I nemojte pljuvati ili pišati na moj grob hvala i pozzz ČOBANI!
Ali ozbiljno nemojte da mi srkrnavite grob povamriću se i silovaću vas retardi!
Staviću za svaki slučaj kameru svuda oko mog groba tako da ste najebali jer sam bio blizak sa Arkanom...
+ Sam mason!
+ Sam okultista tako ako ismejavate moju smrt ima da nabacim legiju demona na vas iz pakla!

Haahahahahahqhhaahqhqhqhqhqhqhhqqqhqjqjqhqj

Ružno stoji ovoj cigari....

Otisao bi Bohoru, ali nisam u mogucnosti! :'(

Ja bih otišao na sahranu nekrunisanom kralju vinjaka i slotova, Andjelku NS. Možda čovek ne voli ni jedno ni drugo ali ja ga iz nekog razloga tako doživljavam

ja bi stavio crnu sliku na fb kad bi radjard umro i ostavio status: bog ga je uzeo da s anđelima zbija šale

мораћу да испуним оно што сам обећао, пошто нас је бохор прерано напустио