Prijava

ti se pozovi na mene, znaju oni da sam uvek dobar za tu sumu

#tisipanter #kometinedostaješ

#šala #pošalica

Ovo je neka tema tipa KO TI JE PRVA SIMPATIJA NA VUKAJLIJI.
A najviše nedostajem samom sebi.

Vidite da je zapravo jako dobra tema.

Ja bih VOleo da se vrate Natnat, Kurajber i ta ekipa. Mislim neka su razmodovani, ali nasi su. Bata Gugi i Smorka su se pogubili.

Vratite se ljudi, oplemenite sajt.

Kako se zvase onaj lik sto je postavljao one postere "Hristos vas kreshe" fazon. Mislim da je zdravko car ili tako nesto. Jer ima neko neki printskrin sa njegovim remek delima?

Dzimi i ekipa iz 2010,11. Bio mnogo jaci sajt tad

Ja bih VOleo da se vrate

hahahah VOleo posto je on VO iz kupusa ahhahahahahahh svaka ti cast kako si ovo izveo uvek imash neku shalu u rukavu,nevaljalche

Sajtu fale samo glave kao sto je Ajax, Pezos, Rokstedi i ostali polunormalne lobanje, ne kapiram kako neko moze, cak i u sprdnji, da kaze da mu fali Peki d jebeni dzem?

hahahah VOleo posto je on VO iz kupusa ahhahahahahahh svaka ti cast kako si ovo izveo uvek imash neku shalu u rukavu,nevaljalche

Divan si sto si primetio i skrenuo paznju ostalima, mora mu sad sigurno biti toplo oko srca.

pa ipak mora da se protumachi taj dubokouman skech,jeste da mora vise puta da se procita i razmislja o njemu,ali vredno je

Sajtu fale samo glave kao sto je Ajax, Pezos, Rokstedi

bas bi dobro dosli ajax i pezos,prebolesne lobanje,kao i grok grok,al on ne zalazi van chat:kafane ne znam koliko ste svi vi upoznati s njim,al isto je bolestan ko ova dvojica,a za ovog rokstedija prvi put cujem,al sigurno je i on bolesna zanimljiva glava cim se pominje sa ovom dvojicom

Natnat, Smo, Srna, Фатал Ерор, duga je lista....

Pipak i Žiroje Ćubaš

niko, i ovi aktivni mi idu na kurac.

Šta je Bač, paše ti ova gej dominacija na sajtu, a?