Prijava

Nedostaje mi Penzionerka.
Fali baka, jbg

боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

kajzen od neaktivnih

EDIT: Jepte ko Milić od Mačve

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Маркo
боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

ау тек сам сад одвалио пост испод, сјајан скеч незнам како ми је промакао
на први поглед делује као срање али кад се боље загледаш на други поглед је хиперфекалија питате се какав скеч па морао сам јер једино у отелотворењу скеча мој кобјасн може адекватно кобјаснити превасходност првог скеча
ако је неко толико неупућен објаснићу му да је фазон да је марко заправо јебач тј јеахбатц те стога инсинуира негацију сопствене личности и ту се крије тајна ове епохалне пошалице након које могу наступити преозбиљни здравствени проблеми тако да вам је и боље што нисте схватили

боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

+5 ziliona

najtuznije glave svemira a zauzimaju 90 posto sajta...bilo gde u svakom mom drustvu oni bi bili tovareni zbog jadnosti,kakve god da su picke,a uvek su za 17 nivoiabolje od sajtusha svakako...jebena ogavnost...i onda se registrujem na fejsbuk i vukajliju i na sve strane gledam te cemerne ljude za koje sam mislio da su u malom broju kao npr kradljivci knjiga ili skupljaci noktiju

Punjac i duvaccc

meni niena i duche
(ahhahaha kapiras brate,ti si naveo moje duple,sad ja tvoje ahahah a obojica smo tu hahahah kakvi vezani skechevi,odlican posao)

Hahahahahaha skapirao sam u potpiuunosti koji smo magovi

боље геј доминација него доминација крш и осредњих риба и њихових пичкопаћеника

Нисам сасвим сигуран, али чини ми се да је ово текст из једне америчке хајскул тинејџ комедије, а изговара га капитен рагби тима и неки тамо вођа Алфа Делта Гама братства, који је савршено кул и малтретира штребере, и све би чирлидерсице с њиме спавале јер је кул, а лика пуштају да полаже испите иако не зна да чита, пошто му је ћале велики донатор школе, а он зна једино како се прави паклена журка, и ужасно је кул.

Мада, на крају, наравно, испостави се да није кул, али то у школи, а ови што гледају филм сматрају да лик није кул откад се први пут појави у кадру.

I da ti kažem odma sam izvalio koji film je u pitanju

Koji hoćeš, otprilike svi su takvi. A ta dominacija, kako ko voli, ja ne osuđujem, ali volim hetero dominaciju, a ne gej.

Нисам сасвим сигуран, али чини ми се да је ово текст из једне америчке хајскул тинејџ комедије, а изговара га капитен рагби тима и неки тамо вођа Алфа Делта Гама братства, који је савршено кул и малтретира штребере, и све би чирлидерсице с њиме спавале јер је кул, а лика пуштају да полаже испите иако не зна да чита, пошто му је ћале велики донатор школе, а он зна једино како се прави паклена журка, и ужасно је кул.

Ne verujem da Vukajlijasi uopste gledaju takve filmove xD