Prijava

бохоре упуцаћу те пиштољем

Šta sam pogrešno kazao debeljko?

Ko je Buba Miranovic?
P.S. Dajte još ovih latino domaćih pički, volim to više nego ćaću i mater

Ja bi je udario pesnicom kunem ti se.

због овога ћеш платити како можеш и да помислиш на то

Pa brate mulja kurac oko pičke 45 min i ne ubaci ga jbg. Realno

Maestro ti oćeš da juriš kurve a ne znaš ko je Buba Miranović?
Što bi rekli naši stari, e moj sine moja budalčino.

Ko je Buba Miranovic?

Pre desetak godina, ja u Marmarisu ulazim u neki butik kože, a ono uramljena slika Bube Miranović. Ovaj mi skoro pa poklonio jaknu kada je čuo da sam iz Srbije. Reče da mu je Buba bivša žena.

Vozih zgodnu i lijepu đevojku prije neki dan, ona baci dvostrani komentar, sad po njemu se može pomisliti da je tipična podgoričanka ili nekonvencionalna đevojka, a biće da je ovo drugo jer kad sam prosuo foru nasmijala se :) Najvjerovatnije je mogla proraditi hemija da nemam neki čudan običaj da startujem žensko koja samnom počinje priču ne bez razloga. Na kraju vožnje se malo zbunila dok je izlazila iz vozila pa se dalo naslutiti da bi između nas mogla da proradi hemija. Hoću reći da mi se takve đevojke sviđaju. Ali džabe kad mi nešto ne da. Nemam sliku.

мешјо није ваљда да као таксиста немаш визитку? ако немаш направи и у таквим ситуацијама само јој даш уз неку флерт спику - зови кад ти следећи пут буде требала вожња/знаш кога ћеш звати за следећу вожњу хехе и сл. можда добијеш редовног клијента а можда уговорите и још нешто осим вожње
нисам таксиста али умем да се прилагодим и снађем, лајфакс бај шомара™

ма нема на чему (можда на лето једна вожњица пг-бу2 лоло)

dajte neke pichke agroni

bajo ova ima sisu ko turska na agronu

pa šta oćeš više?
zabranjeno kačiti privatne slike

Moj ideal lepote - jedna Milica XD