Prijava

Ako su crnci zaista stvorenja koja su nastala od majmuna i od kojih je kasnije nastao covek,sta se desilo sa njima pa su ostali zaostali za ostalim rasama i kako su uspeli da opstanu tako zaostali u ovom okrutnom svetu? Ili ovaj svet ustvari nije tako okrutan nego samo volimo malo vise da dramimo oko svega. Moje licno misljenje je da su preziveli od milostinje koje su dobijali od bele za njih superiorne rase, koje je vase misljenje na ovu temu?

Mišljenje je da uopšte, ali u-opšte ne poznaješ materiju. Kupi knjigu.

Čoveče, crnci su zapravo ostali isti kakvi su i bili jer se peru pervolom blekmedžik, a mi smo pobledeli ko crna majica koju toliko nosiš i drljaš i brišeš sline o rukav da više nije crna nego je onako mutnosivkastobež sa flekama ispod miške.

Knjiga se zove Bantustan i tamo sve lepo piše.

sta su onda japanci po ovoj logici, unapredjeni belci?

Brate Celte. Crna je #000000, bela je #ffffff. Žuta je između. Japanci su nedovoljno evoluirali crnci.

Čoveče, crnci su zapravo ostali isti kakvi su i bili jer se peru pervolom blekmedžik, a mi smo pobledeli ko crna majica koju toliko nosiš i drljaš i brišeš sline o rukav da više nije crna nego je onako mutnosivkastobež sa flekama ispod miške.

http://www.banjaluka.com/wp-content/uploads/2013/03/kursadzije.jpeg

Yeahbote kako losha tema. Katanatz

Yeahbote stvarno xD

kakva skechina od teme jbt

posto su se na temi o rusima i ukraincima istrosili svi skechevi

Vo iz kupusa
Yeahbote kako losha tema. Katanatz

pre 23 minuta
Thumb butters spg
Bazzi
Yeahbote stvarno xD

кења ми се више од ових дауноваца ај кад оћете да ме сјебете напишите нешто што неће терати људе да помисле како идете у специјалну школу смер помоћник књиговесца дакле само по себи се посеравате мени вас је чак и жао помало

http://i.imgur.com/6zAWkmq.png

paralelni univerzum---teranje iz cekaonice u kafanu

јеботе шта све изгамиже из пичке...

кења ми се више од ових дауноваца ај кад оћете да ме сјебете напишите нешто што неће терати људе да помисле како идете у специјалну школу смер помоћник књиговесца дакле само по себи се посеравате мени вас је чак и жао помало

yeahbote, ko se to nama naljutio xD

Au brate.
E zbog ovakvog vasheg tripovanja je i propo sajt. Vas par mislite da imate monopol nad duhovitoshcu na sajtu i mislite da ste Boga uhvatili za mooda shto ste u kafani. Nego pametni ljudi pa pobegli od sajta, nece da se ubedjuju tu sa vama. Kao ono - pusti budale nek tripuju da su pametni, ko ih jebe.
Iskreno, ne znam ni ja shto se maltretiram, kao da cete prestati da unishtavate sajt.

RIP VUKAJLIJA

Bojane pogledaj moje postove na temi o evoluciji i sve će ti biti jasno.

ovde imas objasnjenje vole iz kupusa http://vukajlija.com/forum/teme/54264-vukajlijasi-u-reakcijama?strana=33#post_3209388

kad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
rosoneri
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem