Prijava

rasnijevo povlachenje zavlachenje i na kraju
i
z
v
l
a
c
h
e
n
j
e

wowbgd

SRBENDA IZNAPUSHAVO SAM SEBE

wowbgd

Vredjam te zato sto si debil, i to dosadni debil.

Hahaha ladno rasni

Daun detektor ne gresi

Zavuchem ti ga u taj glupavi shupak.

nisam siguran josh da li je rasni bog ili je ipak poludebil koji ne zajebava ali ima postove prethodne gluplje od zemlje. TI NISI TOLIKO NA SAJTU KOLKO POSTOJI STRIC-možda sam ja cariborovi dupli za dopunsko iskaljivanje sperme po chlanovima

Zapitaj se kako nisam znao da je tvoh nalog a ipak sam znao da je neki daun

#tacdaun

Brate ti prizheljkujes da si nechiji duplak. Decho prsotina si koja hoce da stekne neku slavu ljutog trodzhije, a u stvari si debilchina bez pravog zhivota pa seresh po chitav dan, a za ovih 10 meseci nemash ni jedan post vredan pazhnje.

Chelavi tvoju propast iz RL ne prenosi ovde.

ok razotkriven sam
sve je istina, čak i ovo za život, nemam ga, jer je sudbina kurvetina i ja nisam kriv zbog toga. samo zhelim da dodam da pod dejstvom i 10 piva mogu da sastavim kvalitetniji post od tebe kao shto sada radim samo pod dejstvom 3. IPAK IMAM ZHIVOT haha tebi ćale i keva zabranjuju da piješ hahahahahahah realno razumem tvoje frustracije i ja sam bi otakav kad su mi branili HASHHHAHAHHASHFHAFHHAHAHAHAHAHAHHAAHahhaHAHAH

hhahahahah ja prizheljkujem da sam nechiji duplak hahah pa jest desi se to al bash ono u retki prilikama, jave ti iz centrale e prosečni ti si dupli od tog i tog, u prošlom životu si bio black hole samo se nesećaš
nemoj da misliš da sam se fasovo na tvoje postove nego ovo pishem iz najchistije moguce hiper dosade jer bar imam zhivot
edit: za razliku od tebe

stricmedium - rasni
stricnoob - celt

Хахахаха! Јеботе, најјачи СТРИЦ тандем!

shto je zamrela ova tema?

zato što smara i savetujem ti da je napustiš

Svi su se pritajili. Ispituju se snage.

Teme ja stala jer se konsoliduju redovi , to spada pod:

STRIC 4 - tajni sastanak lordova i konsolidacija redova

Druga bitna stavka:

NOOBINE PROTIVNICI:
vucicpeder

Je banovan jer je plagirao vlasnjara za mamu koja radi to

Chini mi se da Tibor mora nsa svom profilu da dopuni stric 7 pishanje po gazdi i STRIC 8 - USPON KA MOD TEAMU SVI STRICHEVI PRIJATELJI kao i vanrednog strica

Uzgred, naravno da se ne protivim nikakvoj pozitivnoj promeni. Naravno da je potrebno pojacanje moderatorskom timu. Gotovo sam siguran da ovde vise nikakva moderacija ne postoji. Da postoji, ne bi mogao da se desi organizovani hejt u kojem se clanu skinu skoro svi bodovi i da svakog zabole patka za to. Ne bi moglo da se desi da vredjaju jednog clana, a on bude banovan. Te veze, vezice, licne impresije, formiranje stava po navijackoj ili bilo kojoj pripadnosti... sve su to sranja, naravno da treba promena.

Ali Kara tm da bude inicijator... daj, nemote me zajebavati.