Prijava

Markić, biće čovek od tebe. A jesi isplanirao šta ćeš kupiti kome?

Nego tema je Valdemar, Stevan i Cara za moda.

Predlazhem teebora. Mozhe kosmo. Mozhe opet mussache. Ima bre tih normalnih likova. Nikog od sektasha ne treba umodovavati, nikog ko je slizan sa bilo kojom skupinom. Iskljuchivo individualci. Neka masa koja puno pishe. Direktor bi mogao da bude ok mod. Chak i ti.

http://vukajlija.com/forum/teme/67254-povodom-umoda-za-valdemara?strana=2#post_3245961

ovaj post je toliko dobar sve do dela ,,predlazem da bude kurd,, O.O...jel ovo ironija?nadam se da jeste haahahh...kurd je bio opsta suprotnost ovog teksta sto si napisao

Mislim da su prethodni moderatori u poslednjoj sechi ispali jako glupi jer su dopustili da im autoritet narushi random podivljala masa.

Ja bi volio da mogu biti mod na samo jedan dan, da nas sve trajnujem banom!

valdemare vidis da se niko ne protivi, imas podrsku plebsa
kosmo bi bila odlican zenski mod da zameni nacunacu
i da se zatvori tema moram nekome da se izjadam dok se neko ne umoduje, sajt je jad sam po sebi

Dakle :

Valdemar, Stevan, Tibor, Kosmo otisla , Direktor, Dušan, muša nema odavno.

Neće ovo ići. Ili možda oće. Kenjaš i ti Caro, mogo bi malo da se iscimaš, bar bi sadrzaj bio kvalitetniji, neki poster neka reakcija das odabere.

Mislim da za moda treba postaviti nekoga sa autoritetom i instinktom vođe. Koji neće morati da dokazuje sebe i uvodi red banovanjem, već samim svojim prisustvom ii nastupom. A i da bude ličnost koja se lako snađe u svakom društvu.

Hvala na ponudi brate ali sam već jednom odbio modovanje.
Mogao bi Count Zero da bude mod.

sta je sa glavnim uvek ga mesam sa direktorom tj mesao

Brate, čekam tri strane da neko pomene Count Zero za moda ili makar "Možda CZ, ali ipak ne, jebeni kursadžija i komentator" i da kažem ponosno "Ma neću ja bre" i sjebete mi koncepciju. FAQ

Realno count zero mozhe. Dobro si predlozhio kaunte. Iako znamo da zhelish, ne bi visio ovde kao bena da ne zhelish.

Ima tu josh mase. Ja bih chak i fendera predlozhio, i bata gugija. I gomilu tih neutralaca.

pa mesec dana nek bude mesec

Boxer
Mogao bi Count Zero da bude mod.

Čitaj.

Director
Postoji idealan kandidat, inicijali su mu CZ
pre 9 godina

MA pustite bre mene, ne znam otkud ste to uvrteli, mislim hvala, ali ne hvala.

samo da gazda nije govnar za godinu dana bismo isfiltrirali modove i dobili 12 ljutih urrada

doshlo je vreme da shvatimo kakav nam je gazda

jedan ljuti govnar

E da to sa zaboravio. Mogao bi Count Zero za moda lagano.

mogo bi i gonzo
al je ispo iz tripa, nije ga bilo godinama

Umodovati Vladu Limara, i Stevana.

Takođe umodovati i ollanika da bude "ljuto" na sajtu...

Umodovati svakoga i pustiti sve da rade, ko šta hoće.

E jebiga sajt tako već i funkcioniše.

Bohore otključaj podijeli sa vukajlijašima